Що робити, якщо загубили документи або закінчився термін їх дії

Відновити загублені або знищені документи в період воєнного стану можна у територіальних органах Державної міграційної служби (ДМС), які розташовані в безпечних районах, де не відбуваються активні бойові дії. Крім того, подати документи на оформлення ID-картки та закордонного паспорта, а також відновити документи можна також у центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП).

16:28 28.04.2022

Наступний опалювальний сезон Україна пройде без будь-яких російських енергоносіїв

Опалювальний сезон 2022/2023 років відрізнятиметься від всіх попередніх не тільки для України, але й для всієї Європи. Україна пройде його без будь-яких російських енергоносіїв. На цьому наголосив міністр енергетики України Герман Галущенко у своєму блозі для Економічної правди “Витриманий удар. Як Україна пройшла опалювальний сезон в умовах війни”.

15:34 28.04.2022

Працівники дорожньої служби відновлюють проїзди на головних транспортних артеріях Чернігівської області

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області продовжує ремонт шляхів області після бойових дій. Працюють на відновленням переїздів через зруйновані мости. Учора, 27 квітня, у роботах було задіяно 81 працівника та 44 одиниці техніки.

14:58 28.04.2022

Український гідрометеорологічний центр попереджує про небезпечне гідрологічне явище

У Десні біля с. Розльоти Чернігівської області рівень води за добу збільшився на 18 см і тим самим перевищив небезпечні відмітки, при яких розпочинається часткове затоплення (підтоплення) територій і об’єктів, можливий небезпечний вплив на об’єкти і населені пункти, що становить ІІ рівень небезпеки – помаранчевий.

17:31 26.04.2022

До відома всіх, хто має документальні докази військових злочинів проти України

Прокурор Міжнародного Кримінального Суду у Гаазі Карім А.А. Хан, який розпочав розслідування військових злочинів, котрі скоюються російськими варварами в Україні, просить усіх, хто має документальні свідоцтва військових злочинів, передавати йому ці свідоцтва електронною поштою: otp.informationdesk@icc-cpi.int

11:53 26.04.2022

26 квітня - Міжнародний день пам'яті Чорнобильської трагедії та Міжнародний день пам'яті жертв радіаційних аварій і катастроф

У грудні 2016 року Генеральна асамблея ООН проголосила 26 квітня Міжнародним днем пам’яті про Чорнобильську катастрофу та Міжнародним днем пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф.

10:01 26.04.2022

На Чернігівщині триває перерахунок пенсій: кому і на скільки

Відповідно до статті 42 Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" органи Пенсійного фонду України щороку з 1 квітня, без додаткового звернення особи, проводять перерахунок пенсії тим пенсіонерам, які на 1 березня 2022 року, в якому здійснюється перерахунок, набули відповідне право.

09:50 25.04.2022