Форма запиту на отримання публічної інформації

Затверджено розпорядженням Понорницького селищного голови від 03.12.2021 № 57-од

Розпорядник інформації - Понорницька селищна рада

П.І.Б. фізичної особи, представника юридичної особи, особи та об’єднань громадян, що не мають статусу юридичної особи запитувача, посада

Організація, юридична особа

Вид, назва, реквізити чи зміст документа, до якого Ви б хотіли отримати доступ

або

Я б хотів отримати доступ до інформації про …

/Загальний опис інформації/

Прошу надати мені відповідь у визначений законом термін. Відповідь надати:

Поштою

/Вказати поштову адресу/

Факсом

/Вказати номер факсу/

Електронною поштою

/Вказати Е- mail/

Підкреслити обрану категорію

Контактний телефон

Дата запиту, підпис

Примітки:

1. Запит на інформацію може бути поданий:

• на поштову адресу: вул. Довженка, будинок 18, смт Понорниця, Новгород-Сіверський район, Чернігівська область, 16220;
  • на електронну адресу: ponorpossovet@ukr.net
  • факсом: (04656) 31260;
  • телефоном: (04656) 31260;
  • усно: у кабінеті № 3, смт Понорниця, вул. Довженка, 18.

2. Запити, що надійшли після закінчення робочого часу, реєструються наступного робочого дня за фактичним днем надходження.

3. У разі, якщо задоволення запиту на інформацію передбачає виготовлення копій документів обсягом більше як 10 сторінок, запитувач зобов’язаний відшкодувати фактичні витрати на копіювання та друк, відповідно до встановлених норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію.

4. Відповідь на запит на інформацію надається виконавчим апаратом селищної ради протягом п’яти робочих днів з дня надходження запиту (реєстрації) у тій самій формі, в якій оформлено запит, якщо запитувач не просить надати її в іншій формі.

5. Відповідь запитувачу готує працівник виконавчого апарату селищної ради, у володінні якого перебуває запитувана інформація.

6. Протягом трьох робочих днів із дня реєстрації працівник виконавчого апарату селищної ради, у володінні якого перебуває запитувана інформація, надає інформаційні матеріали або проєкт відповіді (проєкт відмови, відстрочки в задоволенні запиту на інформацію) голові селищної ради (заступнику голови селищної  ради).

7. Працівники виконавчого апарату селищної ради несуть персональну відповідальність за організацію розгляду запитів на інформацію та дотримання термінів їх розгляду, а також за зміст підготовлених інформаційних матеріалів та проектів відповідей.

8. У разі, коли запит на інформацію стосується інформації, необхідної для захисту життя чи свободи особи, інформації про стан навколишнього природного середовища, якості харчових продуктів і предметів побуту, аварій, катастроф, небезпечних природних явищ та інших надзвичайних ситуацій, що сталися  або можуть статися і загрожують безпеці громадян, відповідь надається протягом 48 годин з дня отримання запиту.

9. У разі, коли запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк його розгляду може бути продовжено до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження. Про продовження строку розгляду запитувачу повідомляється в письмові формі не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запиту.

10. Датою та часом фактичного виконання запиту вважається дата та час реєстрації відповіді на запит у  відділі  загальної, організаційної та кадрової роботи виконавчого апарату селищної ради.

11. Відстрочка в задоволенні запиту на інформацію допускається у разі, якщо запитувана інформація не може бути надана для  ознайомлення в передбачені Законом строки у разі настання обставин не переборної сили. Рішення про відстрочку доводиться до відома запитувача у письмовій формі з роз’ясненням порядку оскарження прийнятого рішення.

12. У задоволенні запиту може бути відмовлено в таких випадках:

- виконавчий апарат селищної ради не володіє і не зобов’язаний відповідно до його компетенції, передбаченої законодавством, володіти інформацією, щодо якої зроблено запит;

- інформація, що запитується, належить до категорії інформації з обмеженим доступом;

- запитувач не оплатив фактичні витрати, пов’язані з копіюванням або друком відповідно до Порядку відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк копій документів, що надаються за запитом на інформацію;

- не дотримано вимог до запиту на інформацію, передбачених частиною п’ятою статті 19 Закону, а саме не зазначені:

а) прізвище, ім’я, по батькові (найменування) запитувача, поштова адреса або адреса електронної пошти, а також номер зв’язку, якщо такий є;

б) загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, до якого зроблено запит (якщо запитувачу це відомо);

в) підпис і дата (за умови подання письмового запиту).

13. Відмова надається у письмовій формі.

14. Запитувач має право оскаржити:

- відмову в задоволенні запиту на інформацію;

- відстрочку задоволення запиту на інформацію;

- ненадання відповіді на запит на інформацію;

- надання недостовірної або неповної інформації;

- несвоєчасне надання інформації;

- невиконання виконавчим апаратом селищної ради обов’язку оприлюднювати інформацію відповідно до статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації»;

- інші рішення, дію чи бездіяльність виконавчого апарату селищної ради, що порушили законні права та інтереси запитувача.

Оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядника інформації здійснюється до суду відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України.