Порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк копій документів, що надаються за запитом на інформацію

Затверджено розпорядженням Понорницького селищного голови від 03.12.2021 № 57-од

1. Цим Порядком визначається механізм відшкодування запитувачами інформації фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються Понорницькою селищною радою за запитами на інформацію.

2. Порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію (далі - Порядок), застосовується у випадку, коли Понорницька селищна рада є  належним розпорядником інформації.

3. Відшкодування запитувачами інформації фактичних витрат на копіювання або друк документів здійснюється у разі потреби у виготовленні більш як 10 сторінок запитуваних документів. Розмір фактичних витрат на копіювання або друк копій документів, що надаються за запитом на інформацію затверджується розпорядженням голови Понорницької селищної ради.

Оплата рахунку на відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію, здійснюється у будь-якій фінансовій установі, зручній для запитувача.

4. У разі якщо кількість сторінок відповіді за запитом на інформацію можна визначити заздалегідь і запитувач надіслав документ, що підтверджує оплату коштів, пов’язаних з наданням відповіді, відповідь надається в установлений діючим законодавством строк.

У разі якщо кількість сторінок відповіді за запитом на інформацію можна визначити заздалегідь, але запитувач не надіслав документ, що підтверджує оплату коштів, пов’язаних з наданням відповіді, обрахунок цих витрат здійснюється Понорницькою селищною радою, яка готує відповідь на запит на інформацію, де вказує реквізити отримувача коштів та суму відшкодування витрат та надсилається запитувачу в установлений діючим законодавством строк для відповіді на запит на інформацію.

У разі якщо кількість сторінок відповіді за запитом на інформацію не можна визначити заздалегідь, Понорницька селищна рада, яка готує відповідь на запит на інформацію, надсилає запитувачу лист в якому зазначає реквізити отримувача коштів та суму відшкодування витрат.

5. Відповідь на запит надається після отримання документів, що підтверджують повну оплату витрат, пов’язаних з наданням відповіді. Відповідь на запит не надається у разі повної або часткової відмови запитувача від оплати витрат, пов’язаних із наданням відповіді за запитом на інформацію.

У разі ненадходження у місячний строк документів, що підтверджують повну оплату витрат, у відповідних журналах обліку документів, що містять публічну інформацію робиться позначка про відмову в отриманні відповіді на запит на інформацію.