Продуктові набори для жителів громади вразливих категорій

Понорницька громада отримала гуманітарну допомогу від Благодійної організації «Благодійний фонд «Ґлобал Емпавермент Мішн ЮА»: 1440 продовольчих наборів, які складаються з продуктів довготривалого зберігання.

16:00 22.05.2024

АТ «Чернігівобленерго» попереджає про застосування Графіків погодинних відключень споживачів

Із 00:00 16 травня Регіональний диспетчерський центр Центрального регіону НЕК «Укренерго» увів граничні величини споживання електричної енергії та потужності для областей. Що це означає? За необхідності для виконання цих вимог АТ «Чернігівобленерго», як й іншим операторам системи розподілу електроенергії, доведеться застосувати Графіки погодинних відключень споживачів.

14:20 16.05.2024

Головне управління ДПС у Чернігівській області проводить онлайн-семінар для платників екологічного податку

З метою інформування платників про зміни, що відбулись у частині складання і подання податкової звітності та уточнюючих податкових декларацій з екологічного податку та в рамках заходів з надання інформаційно-консультативної допомоги платникам екологічного податку Головне управління ДПС у Чернігівській області повідомляє про проведення онлайн-семінару.

14:39 02.05.2024

До уваги населення! Гуманітарна допомога для маленьких жителів громади

Мешканці Понорницької громади, які мають дітей віком від 0 до 18 місяців, можуть отримати гуманітарну допомогу у вигляді дитячого харчування та одягу, яка надана в обмеженій кількості Громадською організацією «Народна самооборона Львівщини».

16:06 01.05.2024

ТОВ «АГРІКОР ХОЛДИНГ HC» повідомляє про обробку полів пестицидами

З метою дотримання відповідальності та відкритості перед місцевими жителями, виконання положень нормативно-правових документів, що регулюють використання пестицидів у сільськогосподарській діяльності, запобігання небажаному контактуванню населення з обробленими масивами с/г культур, запобігання небажаному впливу засобів захисту рослин на стан бджіл, джмелів та корисної ентомофауни Товариство з обмеженою відповідальністю «АГРІКОР ХОЛДИНГ HC» інформує про проведення технологічних операцій з обприскування сільськогосподарських культур на своїх полях в адміністративних межах села Покошичі.

09:13 01.05.2024

До уваги населення! 30 квітня відбудеться прийом громадян фахівцем Пенсійного фонду України

30 квітня 2024 року з 10:00 до 13:00 у приміщенні Понорницької селищної ради проводитиме прийом громадян фахівець відділу обслуговування громадян № 12 (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області.

15:57 29.04.2024