Понорницька громада
Чернігівська область, Новгород-Сіверський район

Оголошення

З 3 січня оголошується приписка до призовної дільниці юнаків 2006 року народження

На підставі статті 14 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», розпорядження начальника Новгород-Сіверської районної військової адміністрації від 26.10.2022 № В-88 та розпорядження голови Новгород-Сіверської міської ради від 02.11.2022 № 277 з 3 січня по 31 березня 2023 року оголошується приписка до призовної дільниці Новгород-Сіверського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки громадян чоловічої статі 2006 року народження.

10:15 20.12.2022

Як відбуватиметься реалізація дров Понорницьким лісництвом у цьому та в наступному році

За повідомленням Понорницького лісництва реалізація дров паливних хвойних та листяних порід дерев у цьому році відбуватиметься до 20.12.2022 та в наступному році після новорічних свят.

10:34 16.12.2022

Повідомлення про громадські обговорення щодо перейменування вулиць населених пунктів Понорницької громади

Вчора на засіданні виконавчого комітету селищної ради було прийняте рішення стосовно проведення громадських обговорень щодо перейменування вулиць у населених пунктах нашої громади.

16:20 18.11.2022

До уваги громадян! Повідомляємо про необхідність дотримання рекомендацій щодо економного споживання електроенергії

Відповідно до завдання Міністерства розвитку громад та територiй України та листа Департаменту енергоефективності, транспорту, зв'язку та житлово-комунального господарства Чернігівської обласної державної адміністрації щодо зниження навантаження на електричнi мережi в територiальних громадах Чернiгiвської областi повідомляємо мешканцiв приватних домогосподарств та багатоквартирних будинкiв Понорницької ТГ про необхiднiсть економного споживання електричної енергiї, дотримуючись певних рекомендацiй, а саме:

16:46 08.11.2022

Увага! У Чернігівській області з листопада діятиме заборона на вилов риби у зимувальних ямах

З першого листопада у водоймах Чернігівщини заборонено осінньо-зимовий лов водних біоресурсів у зимувальних ямах. Така риболовля не дозволятиметься до початку весняно-літньої нерестової заборони, в деяких місцях - до закінчення зимового періоду.

16:55 26.10.2022