Оголошення

Перший відділ Новгород-Сіверського РТЦК та СП запрошує на навчання до військових вищих навчальних закладів та військових коледжів

Перший відділ Новгород-Сіверського районного територіального центром комплектування та соціальної підтримки проводиться набір кандидатів для вступу до військових вищих навчальних закладів (ВВНЗ) та військових коледжів сержантського складу (ВКСС) Збройних Сил України.

15:38 02.04.2024

Військова служба за контрактом

Перший відділ Новгород-Сіверського РТЦК та СП проводить набір на військову службу за контрактом в Збройні Сили України:

15:33 02.04.2024

Анонс зустрічі з аграріями Чернігівської області в рамках інформаційно-роз'яснювальної кампанії «Нові можливості для аграріїв з Фондом часткового гарантування кредитів в сільському господарстві»

З метою підвищення обізнаності сільгоспвиробників, які мають в своєму обробітку до 500 га землі, про нові можливості із залучення кредитного фінансування 02 квітня 2024 року в м. Чернігів відбудеться зустріч з аграріями Чернігівської області в рамках інформаційно-роз'яснювальної кампанії «Нові можливості для аграріїв з Фондом часткового гарантування кредитів в сільському господарстві».

09:41 29.03.2024

До уваги населення! 26 березня відбудеться прийом громадян фахівцем Пенсійного фонду України

26 березня 2024 року з 10:00 до 13:00 у приміщенні Понорницької селищної ради проводитиме прийом громадян фахівець відділу обслуговування громадян № 12 (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області Жук Олена Миколаївна.

19:18 25.03.2024

Опитування молоді Понорницької громади

Понорницька селищна рада проводить опитування молоді у формі індивідуального анонімного анкетування. Опитування цілком анонімне і створене виключно для дослідження стану, потреб та проблем молоді Понорницької територіальної громади.

15:28 22.03.2024

Анонс вебінару «Використання житлових сертифікатів»

Запрошуємо долучитись до онлайн-вебінару «Використання житлових сертифікатів», що буде проведений регіональною командою Благодійної організації «Благодійний Фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» 21 березня 2024 р. Початок заходу о 15:00.

10:18 19.03.2024