Новини Понорницької громади

Відбувся захід до Дня Героїв Небесної Сотні

20 лютого – скорботна дата – День Героїв Небесної Сотні. Цього дня ми згадуємо тих громадян, завдяки яким було змінено перебіг історії нашої держави під час Революції Гідності, тих, хто ціною власного життя захищав ідеали демократії, відстоював права та свободи людини, європейське майбутнє України.

12:28 20.02.2024

У Понорниці вшанували пам’ять воїнів – учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого для сотень сімей наших співвітчизників є пам’ятним днем. Адже в цей день 1989 року солдати, на долю яких випало пізнати весь біль і жах війни в Афганістані перетнули афгансько-узбецький кордон і згодом повернулися додому. Відтоді ця дата увійшла в новітню історію як День пам’яті воїнів-інтернаціоналістів, День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

13:24 15.02.2024

Коротко про засідання виконавчого комітету селищної ради від 14 лютого

Соціальні, фінансові, комунальні питання розглянули під час засідання виконавчого комітету сьогодні, 14 лютого. Усього в порядку денному було понад 40 питань з життєдіяльності громади та її мешканців.

16:34 14.02.2024

​​​​​​​До уваги господарів собак! За неналежне утримання тварин загрожує штраф!

Дуже часто на вулицях нашого селища можна зустріти собак із ошийниками. Зазвичай вони або втекли від господарів, або господарі відпустили їх на самостійний вигул. Зараз ця проблема особливо актуальна, адже тварини стають більш агресивними, коли починається період «собачого весілля».

15:22 10.02.2024

До уваги жителів громади! Рейс Радичів – Новгород-Сіверський працюватиме на постійній основі

Як повідомлялось раніше, 30 січня та 1 лютого цього року в громаді здійснено тестування нового автобусного маршруту, який курсував із села Радичів до міста Новгород-Сіверський та у зворотному напрямку.

14:55 06.02.2024

30 січня та 1 лютого у громаді тестуватиметься новий автобусний маршрут до Новгород-Сіверського

Задля вирішення важливого питання, яке неодноразово порушували жителі Понорницької громади – запровадження прямого автобусного сполучення між населеними пунктами громади та центром району м. Новгород-Сіверський, 30 січня та 1 лютого (вівторок, четвер) тестуватиметься новий маршрут.

14:45 26.01.2024