Новини Понорницької громади

Пекучий біль і гіркий смуток війни знову торкнулися Понорницької громади. Обірвалось життя Героя з Авдіївки Олександра Кузьменка

Найвищу ціну за волю України та спокійне життя для кожного з нас заплатив ще один хоробрий Герой Понорницької громади. 24 квітня 2024 року у Львівському госпіталі зупинилось серце уродженця села Авдіївка Кузьменка Олександра Володимировича. Ми знову втратили частинку свого світлого майбутнього.

14:56 26.04.2024

Що таке дератизація і для чого вона потрібна?

Нещодавно в одному з населених пунктів Понорницької територіальної громади виявлено випадок захворювання на лептоспіроз – гостре бактеріальне особливо небезпечне інфекційне захворювання, яке викликане лептоспірами.

14:27 25.04.2024

Перейменування вулиць громади: до і після

24 квітня 2024 року селищний голова Віктор Іващенко видав розпорядження про перейменування 8 вулиць і 1 провулка в населених пунктах Понорницької територіальної громади, що пов’язані з державою-агресором, імперськими та радянськими ідеологами. Тепер вони мають такі назви:

11:57 25.04.2024

Що потрібно знати, коли відбувається перейменування вулиць

У межах дерусифікації з 2015 року на території нинішньої Понорницької громади вже перейменовано 49 вулиць, які були названі на честь російських діячів чи мали назви, що асоціюються з російською імперією, росією чи радянською пропагандою.

10:32 23.04.2024

Микола Топчій нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно)

Відповідно до Указу Президента України за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку посмертно орденом «За мужність» III ступеня нагороджено старшого лейтенанта Топчія Миколу Федоровича, жителя селища Понорниця.

09:34 18.04.2024

Відбулась зустріч з представником Ощадбанку: говорили про перспективи співпраці

Сьогодні керуюча Коропським відділенням АТ «Ощадбанк» Лідія Олексієнко зустрілася з керівниками підприємств, установ та організацій Понорницької громади. На робочій зустрічі, що відбулась у приміщенні Понорницького будинку культури, мова йшла про перспективи співпраці з найбільшим державний банком країни.

16:46 17.04.2024

Разом ми – сила! Жителі Понорниці прибирали Деркачівське кладовище

Сьогодні, 16 квітня, небайдужі мешканці селища Понорниця упорядковували Деркачівський цвинтар. Понад 30 громадян, рідні та близькі люди яких спочивають на цьому кладовищі, увесь день, з ранку до вечора, працювали разом, щоб привести його територію в належний стан.

16:54 16.04.2024

Про засідання виконавчого комітету селищної ради

Важливі питання життєдіяльності громади сьогодні, 15 квітня 2024 року, розглянули на черговому засіданні виконавчого комітету, яке пройшло під головуванням селищного голови Віктора Іващенка.

17:50 15.04.2024