Новини Понорницької громади

Ми пам’ятаємо... Восьмі роковини загибелі учасника АТО Мальцева Юрія Петровича

Початок повномасштабного вторгнення росії до України став початком нового кривавого ліку героїв, які поклали життя на вівтар свободи своєї держави. Але ми завжди пам’ятатимемо першу втрату, яка перевернула нашу свідомість у 2016 році.

11:53 05.03.2024

Лінійка пам’яті Сергія Позднякова: у Понорницькому ліцеї вшанували Героя напередодні річниці загибелі

3 березня минає рік як громада втратила свого Захисника Сергія Тарасовича Позднякова, уродженця селища Понорниця, який віддав життя за мирне небо над Україною.

13:00 01.03.2024

І знову тяжка втрата для громади... За трагічних обставин загинув наш земляк, Захисник України Смоголь Олексій Олександрович

Вкотре горе непоправимої втрати спіткало нашу громаду: у важких боях з російськими окупантами загинув ще один Герой, житель села Авдіївка Смоголь Олексій Олександрович.

15:51 29.02.2024

Жителі громади отримали консультації з питань, що належать до компетенції Пенсійного фонду України

У рамкам укладеної Угоди про співпрацю між Головним управлінням Пенсійного фонду України в Чернігівській області та Понорницькою селищною територіальною громадою 27 лютого 2024 року в приміщенні селищної ради відбувся виїзний прийом громадян фахівцем Пенсійного фонду.

16:49 27.02.2024

У Понорницькому ЗДО «Лісова казка» пройшов семінар-практикум для вихователів закладів дошкільної освіти

Відповідно до річного плану роботи 23 лютого в ЗДО «Лісова казка» пройшов семінар-практикум для вихователів закладів дошкільної освіти на тему: «Формування в дітей стилю повсякденного життя, що відповідає потребам сталого розвитку».

13:46 26.02.2024