Новини Понорницької громади

Перше засідання ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Понорницькій селищній раді

Вимушені переселенці з різних регіонів України, тікаючи від війни, знайшли прихисток у Понорницькій територіальній громаді. Щоб забезпечити всебічну підтримку та захист цієї категорії громадян, рішенням виконкому була утворена Рада з питань внутрішньо переміщених осіб при Понорницькій селищній раді.

19:13 08.04.2024

Разом ми – сила! У громаді продовжується весняне прибирання

Бажання зустрічати весну в чистій і охайній громаді сьогодні об’єднало небайдужих людей корисною справою. Працівники КП «Понорниця», КУ «Центр надання соціальних послуг», Понорницького будинку культури, ЗДО «Лісова казка» та Понорницького ліцею спільними зусиллями навели лад на закріплених за ними територіях.

15:24 05.04.2024

Ми пам’ятаємо... Перша річниця загибелі Героїв-земляків Миколи Топчія та Романа Чепурного

3 квітня минає перша річниця з дня загибелі в жорстокій війні двох наших мужніх воїнів, Героїв-патріотів, жителів Понорницької громади Миколи Федоровича Топчія з Понорниці та Романа Володимировича Чепурного з Авдіївки.

11:01 03.04.2024

Разом ми – сила! Розпочалось прибирання кладовищ у Покошицькому старостинському окрузі

Кладовища нашої громади поступово набувають охайного вигляду завдяки спільним зусиллям працівників підприємств, установ, організацій та небайдужих громадян. Сьогодні розпочались роботи в Покошицькому старостинському окрузі.

16:54 02.04.2024

Понорницький ліцей приєднався до Загальнонаціональної акції єднання та віри «Випускники-2024 року для майбутніх поколінь»

Діти війни, випускники 2024 року, 11-класники всієї України, закінчуючи свої заклади освіти та прощаючись з дитинством, не матимуть традиційних шкільних балів і радості зустрічі першого дорослого світанку… Війна змінила все. Але саме це покоління будуватиме і відбудовуватиме нашу Україну після перемоги.

16:41 28.03.2024

Відбулося засідання виконавчого комітету Понорницької селищної ради

Учора, 27 березня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету під головуванням селищного голови Віктора Іващенка. У ході роботи члени виконкому розглянули понад 110 питань порядку денного, що стосувались захисту прав та інтересів дітей, соціального захисту населення, селищного бюджету, благоустрою, організації та планування роботи тощо.

09:23 28.03.2024