Новини з нагоди свят та пам'ятних днів

23 травня в Україні відзначають День Героїв

23 травня Україна відзначає День Героїв – свято захисників нашої країни, які в різні часи боролися за її суверенітет, соборність і незалежність. Це горда і водночас сумна дата, адже багато героїв України розплатилися життям заради своєї держави.

07:09 23.05.2024

19 травня - День пам'яті жертв політичних репресій

День пам'яті жертв політичних репресій - щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на третю неділю травня. Відзначається згідно з Указом Президента від 21 травня 2007 року з метою вшанування пам’яті жертв політичних репресій комуністичного режиму.

07:30 19.05.2024

18 травня – День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу

Починаючи з 1994 року, щороку 18 травня Україна відзначає День скорботи й пам’яті жертв депортації кримськотатарського народу. З 2016 року – День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу, згідно з постановою Верховної Ради України від 12 листопада 2015 року «Про визнання геноциду кримськотатарського народу».

08:14 18.05.2024

Інформаційні матеріали до Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу (18 травня) та Дня пам’яті жертв політичних репресій (19 травня)

Цього року 18 і 19 травня Україна вшановує два трагічні пам’ятні дні, пов’язані зі злочинами комуністичного тоталітарного режиму - День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу та День пам’яті жертв політичних репресій.

15:33 17.05.2024

9 травня – День Європи

День Європи відзначається щорічно 9 травня і є святом, яке вшановує мир і єдність в Європейському Союзі.

09:46 09.05.2024