Новини з нагоди свят та пам'ятних днів

Витримали й не скорилися: Чернігівщина відзначає другу річницю своєї незламності

24 лютого 2022 року російські війська розпочали повномасштабне вторгнення в Україну. Від перших годин війна для українців стала справді народною війною. Наші міста стали містами героїв, наші села стали селами героїв – людей, які допомагали вистояти одне одному і державі.

10:21 03.04.2024

9 березня - День народження Тараса Григоровича Шевченка

9 березня особлива дата для українців – День народження Тараса Григоровича Шевченка. Його називають нашим пророком, Великим Кобзарем і українським генієм. Його життя – це одвічна боротьба за волю українців, а його творчість – невичерпна скарбниця мудрості, правдивої совісті української нації, патріотизму та волелюбності.

08:10 09.03.2024

8 березня - Міжнародний жіночий день

8 березня в усьому світі відзначається Міжнародний день боротьби за права жінок та міжнародний мир. По-іншому це свято ще називають Міжнародним жіночим днем.

08:18 08.03.2024

21 лютого - Міжнародний день рідної мови

Кожного року 21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови. Це свято досить молоде. Воно було запроваджено у листопаді 1999 року згідно з тридцятою сесією Генеральної конференції ЮНЕСКО з метою захисту мовної й культурної багатоманітності. Історія свята, на жаль, має трагічний початок.

09:25 21.02.2024

Привітання з Днем Святого Валентина

14 лютого у багатьох країнах світу відзначають День святого Валентина або День усіх закоханих. Це одне з наймолодших свят у нашій країні, яке відзначають з початку 90-х років. Символом дня Валентина вважають червоні троянди та валентинки, котрі відображають любов та пристрасть усіх закоханих.

10:36 14.02.2024

Вітаємо з Днем народження голову Понорницької громади Віктора Івановича Іващенка!

Сьогодні свій День народження відзначає голова Понорницької територіальної громади – мудрий, досвідчений, авторитетний, наполегливий і самовідданий управлінець, людина з високою відповідальністю та активною громадською позицією Віктор Іванович Іващенко.

06:52 11.02.2024