Новини з нагоди свят та пам'ятних днів

Привітання селищного голови Віктора Іващенка зі Всеукраїнським днем дошкілля

З нагоди Всеукраїнського дня дошкілля хочу привітати з професійним святом нинішніх працівників закладів дошкільної освіти та всіх, хто дарував свої знання й турботу малечі в минулому.

07:37 24.09.2023

Вітання з Днем усиновлення

17 вересня в Україні відзначається День усиновлення, який співпадає з великим православним святом Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії, котрі стали біблійним прикладом високої моральності, сімейної злагоди, любові та вірності.

07:15 17.09.2023

Привітання селищного голови Віктора Іващенка з Днем рятівника

17 вересня вся Україна віддає шану людям, які стоять на сторожі життя та безпеки інших. Тому, щиро вітаю усіх рятівників, працівників цивільного захисту, пожежної охорони та ветеранів цих професій з Днем рятівника!

07:10 17.09.2023

10 вересня - Міжнародний день пам'яті жертв фашизму

День пам’яті жертв фашизму – міжнародна дата, яка відзначається щорічно у другу неділю вересня і присвячена десяткам мільйонів жертв фашизму. Цей день був визначений у 1962 році. Вибір припав на вересень, оскільки у цьому місяці є дві пов’язані з Другою світовою війною дати – її початок (1 вересня 1939 року) та її закінчення (2 вересня 1945 року).

10:16 10.09.2023

9 вересня - День фізичної культури і спорту

Фізична активність є нашою природною потребою, необхідною для гарного самопочуття та загального благополуччя. Масовому залученню громадян до регулярних занять фізкультурою та спортом надають увагу в усіх країнах, адже це зміцнює здоров’я нації, посилює віру людей у власні сили, а також формує звички цивілізованого суспільства – дисципліну, чесну конкуренцію, почуття співпричетності.

09:51 09.09.2023