Громадські обговорення

Повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць та провулків населених пунктів Понорницької селищної територіальної громади

Відповідно до вимог Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» та з метою залучення представників громадськості Понорницька селищна рада інформує про початок проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць та провулків населених пунктів Понорницької селищної територіальної громади.

17:37 20.02.2024

ТОВ «СЛГ «Авангардліс» повідомляє про планову діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

На виконання вимог Закону України «Про оцiнку впливу на довкiлля», а саме частин третьої та шостої статті 4, ТОВ «Спеціалізоване лісове господарство «Авангардліс» повідомляє про плановану дiяльнiсть, яка підлягає оцінці впливу на довкілля: «Спеціальне використання лісових ресурсів у порядку проведення рубок головного користування на території лісового фонду Товариства з обмеженою відповідальністю «Спеціалізоване лісове господарство «Авангардліс».

15:09 21.09.2023

Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту «Про розроблення детального плану території земельної ділянки для реконструкції АЗС під БП АЗС»

Відповідно до Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», з метою одержання та врахування пропозицій і зауважень громадськості Понорницька селищна територіальна громада Новгород-Сіверського району оприлюднює Заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Детального плану території земельної ділянки для реконструкції АЗС під БП АЗС.

15:30 29.03.2023

Повідомлення про громадські обговорення щодо перейменування вулиць населених пунктів Понорницької громади

Вчора на засіданні виконавчого комітету селищної ради було прийняте рішення стосовно проведення громадських обговорень щодо перейменування вулиць у населених пунктах нашої громади.

16:20 18.11.2022

КП «Понорниця» повідомляє про намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги з централізованого водопостачання

Комунальне підприємство «Понорниця» Понорницької селищної ради повідомляє про намір здійснити коригування діючих тарифів на послуги з централізованого водопостачання.

16:59 05.09.2022