Новини Національної поліції України

Виманювання грошей від імені держустанов: кіберполіція попереджає про нову шахрайську схему

Зловмисники створюють телеграм-канали, де виманюють особисті та банківські дані пенсіонерів від імені державних закладів, при цьому використовують символіку цих установ.

16:16 10.04.2024

Будь-яке насильство - це не "ОК"! Якщо ви постраждали від домашнього насильства або стали його свідками, не мовчіть!

Насильство – це не ок! У рамках міжнародної акції «16 днів проти насильства» нагадуємо про проблеми подолання різних форм домашнього насильства, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

11:47 10.12.2023

Увага! Нова шахрайська схема! Псевдооператор мобільного звʼязку ошукав жінку на 135 тисяч гривень

Поліцейські застерігають громадян від шахраїв, які представляються працівниками компаній мобільного звʼязку і випитують секретні дані й паролі з смс-повідомлень під приводом «підключення роумінгу» чи інших мобільних послуг.

12:35 19.10.2023

Надіслав незнайомцю понад 76 тисяч гривень за неіснуючий автомобіль: Поліція Чернігівщини закликає сплачувати за товар тільки після його отримання

Поліцейські наполегливо рекомендують мешканцям Чернігівщини бути обачними під час покупок в соцмережах та на сайтах безкоштовних оголошень.

17:40 27.09.2023

Увага! Шахраї створюють фейкові оголошення з продажу дров у соцмережах! Поліція закликає громадян не надсилати передоплату за неіснуючий товар

З настанням осені активізувалися шахраї, які розміщують у місцевих групах на «Фейсбуці» фейкові оголошення про продаж дров. Такі оголошення, як правило, супроводжують фото вантажівок з дровами, які пропонують купити за вигідною ціною і одразу ж доставити до двору покупця.

16:52 05.09.2023