Новини Національної поліції України

Поліція Чернігівщини закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легку роботу»

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в соцмережах про «легку роботу». Ставтесь уважно та критично до будь-яких подібних пропозицій «заробити». Ніколи не виконуйте вказівок незнайомих осіб, які спонукають переказати кошти під приводом швидкого заробітку.

16:53 15.08.2023

У фейсбуці діє нова фішингова схема шахрайства

У Facebook зловмисники масово тегають публічні сторінки або надсилають користувачам спам-повідомлення з текстом: «Подивіться, хто загинув у ДТП, я думаю, ви його знаєте, так шкода…».

09:52 26.07.2023

Хотіла допомогти другу, а потрапила на гачок шахраїв: поліція застерігає громадян від шахрайської схеми «Друг просить у борг»

Якщо вам надходить повідомлення від родича чи друга «Привіт! Позич, будь ласка, гроші» - перш ніж допомогти, переконайтеся, що вам пише не шахрай, який зламав аккаунт вашого товариша.

12:01 03.07.2023

Будьте пильними! Поліція застерігає громадян від шахраїв, що видають себе за працівників банківських установ

Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки. Представляючись співробітниками банків, шахраї випитують секретні дані і можуть отримати доступ до ваших рахунків.

14:55 28.06.2023

Поліція Чернігівщини закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в сомережах про «легку роботу»

10:19 22.06.2023

Поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахраїв, які привласнюють кошти під приводом «пригону» авто з-за кордону

Поліцейські наполегливо рекомендують мешканцям Чернігівщини бути обачними під час покупок в Інтернеті та закликають сплачувати за товар тільки після його отримання.

13:09 13.06.2023

Поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахраїв

У соцмережах Фейсбук, Телеграм, Інстаграм шахраї поширюють фейкові оголошення про «оформлення грошової допомоги за 10 хвилин» від ООН, ЄС, ЮНІСЕФ та інших організацій. Поліцейські закликають громадян не переходити за подібними посиланнями та не вводити дані своїх банківських карток нібито для «зарахування грошей».

09:36 09.06.2023