Депутати Понорницької селищної ради восьмого скликання

1. Боровик Олександр Володимирович

Дата народження - 02.04.1988, освіта - вища, безпартійний, директор ТОВ «Спеціалізоване лісове господарство «Авангардліс», проживає у с. Деснянське, виборчий округ № 6, висувався від ПП «Наш край».

2. Бородюк Денис Володимирович

Дата народження - 15.06.1987, освіта - вища, безпартійний, директор ТОВ Медцентр «Сілоам», проживає у с. Радичів, виборчий округ № 6, самовисуванець.

3. Бородюк Андрій Володимирович

Дата народження - 16.12.1989, освіта - загальна середня, безпартійний, голова ФГ «Верба-Агро», проживає в смт Понорниця, виборчий округ № 2,  самовисуванець.

4. Булітко Сергій Іванович

Дата народження - 26.04.1970, освіта - загальна середня, безпартійний, тимчасово не працює, виборчий округ № 2, самовисуванець.

5. Гвоздь Сергій Васильович

Дата народження - 30.01.1975, освіта - професійно-технічна, безпартійний, єгер у Сосницькому УТМР, проживає у с. Авдіївка, виборчий округ № 3, самовисуванець.

6. Жолоб Олег Анатолійович

Дата народження - 20.07.1992, освіта - професійно-технічна, безпартійний, пожежник Верба СПО, проживає у с. Верба, виборчий округ № 2, висувався від ПП «Рідний дім».

7. Заєць Віктор Іванович

Дата народження - 27.01.1968, освіта - вища, член ПП Всеукраїнське обєднання «Батьківщина», пенсіонер, проживає у с. Верба, виборчий округ № 2, висувався від ПП Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

8. Іващенко Юрій Вікторович

Дата народження - 26.01.1999, освіта - вища, безпартійний, заступник голови СВК «Зоря», проживає у м. Київ, виборчий округ № 3, самовисуванець.

9. Кобизська Тетяна Миколаївна

Дата народження - 19.08.1977, освіта - загальна середня, безпартійна, менеджер ФГ «Білі роси», проживає в смт Понорниця, виборчий округ № 1, самовисуванець.

10. Кобизський Юрій Петрович

Дата народження - 03.04.1972, освіта - вища, безпартійний, голова ФГ «Білі роси», проживає в смт Понорниця, виборчий округ № 7, самовисуванець.

11. Корнієнко Іван Григорович

Дата народження - 29.04.1984, освіта - професійно-технічна, безпартійний, фізична особа-підприємець, проживає у с. Авдіївка, виборчий округ № 3, самовисуванець.

12. Кривопуск Олена Микитівна

Дата народження - 23.06.1976, освіта - вища, безпартійна, тимчасово безробітна, проживає у с. Криски, виборчий округ № 7, висувалась від ПП «Опозиційна платформа - за життя».

13. Наливайко Микола Степанович

Дата народження - 20.05.1978, освіта - вища, безпартійний, лісник ДП «Холменський лісгосп», проживає у с. Іваньків, виборчий округ № 7, самовисуванець.

14. Пасічник Андрій Васильович

Дата народження - 14.04.1994, освіта - вища, безпартійний, заступник голови ФГ «Білі роси», проживає в смт Понорниця, виборчий округ № 1, самовисуванець.

15. Плющ Михайло Іванович

Дата народження - 30.06.1961, освіта - вища, безпартійний, керівник Понорницької місцевої пожежної охорони, проживає в смт Понорниця, виборчий округ № 1, висувався від ПП «Рідний дім».

16. Романович Олександр Михайлович

Дата народження - 26.12.1968, освіта - професійно-технічна, безпартійний, оператор МТФ ТОВ «Покошицьке», проживає у с. Покошичі, виборчий округ № 5, самовисуванець.

17. Серб Андрій Григорович

Дата народження - 30.09.1970, освіта - професійно-технічна, член Аграрної партії, інженер з техніки безпеки СВК «Зоря», проживає в с. Шаболтасівка, виборчий округ №4, самовисуванець.

18. Скрипко Микола Петрович

Дата народження - 18.05.1965, освіта - загальна середня, безпартійний, фізична особа-підприємець, проживає у с. Авдіївка, виборчий округ № 3, самовисуванець.

19. Трухан Микола Васильович

Дата народження - 31.08.1970, освіта - середня спеціальна, безпартійний, секретар Понорницької селищної ради, проживає с. Розльоти, виборчий округ № 6, самовисуванець.

20. Філько Михайло Михайлович

Дата народження - 17.02.1986, освіта - вища, безпартійний, вчитель Деснянської гімназії, проживає у с. Мезин, виборчий округ № 6, висувався від ПП «Рідний дім».

21. Ходот Олександр Федорович

Дата народження - 27.02.1973, освіта - середня, безпартійний, керівник ПСО ТОВ «Покошицьке», проживає в с. Покошичі, виборчий округ № 5, самовисуванець.