Понорницька громада пам'ятає своїх Героїв!

Розділ у стадії наповнення контентом

Цей розділ створений з метою вшановання пам'яті Захисників України - уродженців та жителів Понорницької територіальної громади, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

У ньому оприлюднені біографії наших земляків, які загинули або померли, боронячи Україну від російського ворога в зоні АТО, ООС та під час повномасштабного військового вторгнення ворожих військ на нашу землю.

Війна забирає найкращих, але наша пам'ять про них буде жити вічно! Їхні імена завжди будуть для нас взірцем патріотизму, мужності та незламності, а історії їхнього життя, їхніх подвигів навіки вписані в історію нашої громади!

Низький уклін, шана та вдячність безстрашним Героям, для яких Україна була понад усе!

Герої не вмирають! Вони стають нашою честю, славою і гордістю!

Поздняков Сергій Тарасович (09.07.1995 - 03.03.2023, смт Понорниця)

Поздняков Сергій Тарасович народився 9 липня 1995 року в селищі Понорниця. Після закінчення Понорницької школи вступив до Сосницького сільськогосподарського технікуму бухгалтерського обліку, а згодом отримав вищу освіту за спеціальністю «банківська справа» у Чернігівському національному технологічному університеті. Але, на жаль, юнаку не довелося працювати за професією – війна змінила плани.

14:04 16.02.2024

Шаповал Анатолій Михайлович (25.05.1977 - 18.06.2022, с. Верба)

Народився Шаповал Анатолій Михайлович 20 травня 1977 року в селі Верба Коропського району Чернігівської області у багатодітній родині. Серед п’ятьох дітей Анатолій був найменшим, але найспритнішим. Навчався у Вербівській загальноосвітній школі, а згодом оселився у Коропі, де заслужив авторитет і повагу.

16:15 13.02.2024

Мальцев Юрій Петрович (20.10.1966 - 05.03.2016, с. Радичів)

Мальцев Юрій Петрович народився 20 жовтня 1966 року в селищі Червоний Перекоп (нині – селище Зелений Під, адміністративний центр Зеленопідської сільської територіальної громади) Каховського району Херсонської області. Згодом його сім’я переїхала на малу батьківщину матері в село Жовтневе Коропського району (нині – село Рождественське). У 1980 році закінчив 8 класів середньої школи села Жовтневе, потім – Борзнянський сільськогосподарський технікум за спеціальністю «Бджільництво».

16:09 13.02.2024