Інформація щодо проведення перевірки, передбаченої Закону України «Про очищення влади», стосовно посадових осіб Понорницької селищної ради

Інформація щодо проведення перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади» (розпорядження від 26.03.2024)

1. Розпорядження Понорницького селищного голови від 26 березня 2024 року № 29-к «Про організацію проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», стосовно посадових осіб Понорницької селищної ради»

15:33 26.03.2024

Інформація щодо проведення перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади» (розпорядження від 27.02.2024)

1. Розпорядження Понорницького селищного голови від 27 лютого 2024 року № 25-к «Про організацію проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», стосовно посадових осіб Понорницької селищної ради»

15:30 27.02.2024