Новини Пенсійного фонду України

Електронні послуги, які можна отримати онлайн на вебпорталі ПФУ

Щоб отримати потрібну інформацію та послуги з пенсійного та соціального забезпечення, не обов’язково звертатись до сервісних центрів Пенсійного фонду. Зробити це можна навіть не виходячи з дому в будь-який зручний для себе час, скориставшись широким спектром електронних сервісів, які функціонують на вебпорталі Пенсійного фонду України https://portal.pfu.gov.ua/.

11:14 22.04.2024

Програму додаткової грошової допомоги для пенсіонерів продовжено ще на 3 місяці

Програму додаткової грошової допомоги для пенсіонерів за рахунок коштів Всесвітньої продовольчої програми Організації Об’єднаних Націй (ВПП ООН), які проживають на територіях активних або можливих бойових дій, продовжено ще на 3 місяці: квітень, травень і червень. Ця програма підтримки пенсіонерів діє в Україні з серпня 2023 року.

10:31 22.04.2024

В якому розмірі виплачується одноразова допомога потерпілому від нещасного випадку на виробництві?

Розмір одноразової допомоги потерпілому внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання визначається відповідно до ступеня втрати професійної працездатності, який встановлюється медико-соціальною експертною комісією (МСЕК), виходячи з розрахунку семи мінімальних заробітних плат, встановлених законом на день настання права потерпілого на страхову виплату (у разі якщо страховий випадок настав після 01.04.2024 та втрата працездатності становить 100%, – розмір виплати складатиме 56 000 грн (8 000 х 7).

09:19 17.04.2024

З травня 2024 року більшості українців, які отримують житлову субсидію, на неопалювальний сезон її буде призначено автоматично

Житлова субсидія призначається до дати закінчення опалювального сезону та розраховується з урахуванням тривалості опалювального сезону по 15 квітня включно. З травня житлові субсидії на неопалювальний сезон більшості одержувачів буде призначено автоматично до 30 квітня 2025 року (якщо не змінилися дані про майновий стан та/або склад домогосподарств).

09:11 17.04.2024

Право на житлову пільгу мають пенсіонери, які працювали за певними професіями в сільській місцевості

Скористатись пільгою в розмірі 100% знижки на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу в межах встановлених норм можуть пенсіонери окремих професій, які працювали в сільській місцевості та продовжують там проживати після виходу на пенсію.

09:24 10.04.2024

З 1 квітня 2024 року пенсію працюючим пенсіонерам перерахують

З 1 квітня пенсії автоматично перерахують пенсіонерам, які після призначення/попереднього перерахунку пенсії продовжували працювати та на 1 березня 2024 року набули 24 місяці страхового стажу, або які відпрацювали менше ніж 24 місяців, але після призначення чи попереднього перерахунку пенсії пройшло два роки.

16:35 29.03.2024