Новини Пенсійного фонду України

Розмір допомоги по тимчасовій непрацездатності: кому виплачують 100 % середньої заробітної плати (доходу)?

Відповідно до статті 17 Закону України "Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування" розмір допомоги по тимчасовій непрацездатності застрахованих осіб залежить від страхового стажу та виплачується як:

08:32 20.12.2023

Добровільне страхування: як «докупити» страховий стаж без відвідування державних установ?

З березня поточного року українці отримали можливість "купити" страховий стаж собі або іншим особам без укладання паперового договору та без відвідування державних установ.

14:43 15.12.2023

Внутрішньо переміщені особи-пенсіонери: як пройти ідентифікацію та отримати виплати

Обов’язок періодично (кожні три або шість місяців) проходити фізичну ідентифікацію в АТ "Ощадбанк" було визначено для осіб, які до 24.02.2022 набули статусу внутрішньо переміщеної особи (ВПО) (постанова Кабінету Міністрів України від 05.11.2014 № 637 "Про здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам"). Водночас, в період дії карантинних заходів (з 12.03.2020 до 01.07.2023) така ідентифікація не проводилась.

18:02 11.12.2023

Пам'ятка населенню: Обережно! Ожеледиця!

У зв’язку з різким погіршенням погодних умов може виникнути реальна загроза ожеледиці. Як результат, різко підвищується кількість дорожніх аварій та травмувань.

09:30 05.12.2023

Уряд подовжив термін для звернення за разовою допомогою до Дня незалежності України ветеранам війни, які проходять службу

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2023 № 754 "Деякі питання соціального захисту ветеранів війни та жертв нацистських переслідувань" для забезпечення виплат допомоги до Дня Незалежності України особам, які належать до ветеранів війни, проходять службу та не є пенсіонерами, міністерства та відомства, військові формування, підприємства, установи, організації мали подати Пенсійному фонду України інформацію про таких осіб не пізніше ніж до 1 жовтня поточного року.

14:13 29.11.2023

Для надання додаткової підтримки на придбання твердого палива одержувачі житлових субсидій і пільг мають надати згоду на збір, передачу та обробку персональних даних

Уряд визначив, що для отримання додаткової підтримки на придбання твердого пічного побутового палива за рахунок міжнародних партнерів, одержувач житлової субсидії/пільги має надати згоду на збір, передачу та обробку своїх персональних даних та даних членів домогосподарства (постанова Кабінету Міністрів України від 07.11.2023 № 1173 "Про реалізацію протягом опалювального сезону 2023–2024 років експериментального проекту щодо надання додаткової підтримки населенню на придбання твердого пічного побутового палива").

09:58 27.11.2023