Новини Пенсійного фонду України

Житлова субсидія - «в один клік»

13 червня цого року Уряд ухвалив постанову № 601, якою передбачено запровадження експериментального проєкту з удосконалення порядку надання населенню житлових субсидій.

09:25 21.06.2023

До уваги громадян! Пенсійний фонд України запрошує всіх охочих взяти участь у онлайн-навчанні

ГУ ПФУ в Чернігівській області разом з Чернігівським обласним центром зайнятості проводить щотижня по середах о 15:00 годині онлайн-консультації (з використанням сервісу ZOOM) для роботодавців та застрахованих громадян.

12:40 05.06.2023

Якщо ви бажаєте оцінити розмір своєї майбутньої пенсії за віком, – скористайтеся сервісом "Пенсійний калькулятор"

Цю послугу розроблено для людей, які хотіли б спрогнозувати своє пенсійне майбутнє і дізнатися орієнтовний розмір пенсії за віком за даними, що містяться в електронних реєстрах Пенсійного фонду України. При цьому користувач може додати відомості про ті періоди своєї трудової діяльності, які наразі в Фонді відсутні.

12:24 05.06.2023

Оформлення документів на виплату лікарняного по вагітності та пологах приватному підприємцю

Жінка-підприємець має право на отримання допомоги по вагітності та пологах за умови сплати єдиного соціального внеску. Відповідно до вимог пункту 1 статті 18 Закону України від 23.09.1999 № 1105-XIV «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» допомога по вагітності та пологах надається застрахованій особі у формі страхових виплат, які повністю або частково компенсують втрату заробітної плати (доходу) за період відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами.

10:09 22.05.2023

Подання сканкопій трудових книжок сьогодні – це не право чи можливість, а необхідність

Головне управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області нагадує. 10 червня 2021 р. набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обліку трудової діяльності працівника в електронній формі» №1217-IX від 05.02.2021.

09:59 12.05.2023