Новини Пенсійного фонду України

Увага! Оновлено правила подання відомостей для створення і ведення електронних трудових книжок

15 липня 2022 року набули чинності оновлені правила подання відомостей про трудову діяльність застрахованих осіб в електронній формі, затверджені постановою правління Пенсійного фонду від 01.06.2022 № 8-3 «Про порядок та черговість подання відомостей для створення електронних трудових книжок».

15:00 18.07.2022

До уваги страхувальників! Як сформувати заяву-розрахунок за Е-лікарняним?

Як і у випадку з паперовими лікарняними, для отримання допомоги за електронним лікарняним роботодавець має сформувати та подати до Фонду соціального страхування України заяву-розрахунок.

12:08 11.07.2022

Як отримати допомогу на поховання?

У разі смерті пенсіонера допомога на поховання виплачується у розмірі двомісячної пенсії померлого тим особам, які здійснили поховання.

09:56 08.07.2022

Показники середньої заробітної плати в Україні за січень-березень 2022 року

Затверджено показники середньої заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачено страхові внески та яка відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” враховується для обчислення пенсії, за січень - березень 2022 року.

12:44 10.06.2022