Новини Чернігівщини та України

Ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин запрошують взяти участь у програмі з навчання та працевлаштування «Разом»

Оголошується прийом заявок на участь у програмі з навчання та працевлаштування «Разом» – унікальному проєкті для ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин, який реалізує Національна енергетична компанія «Укренерго» спільно з Українським ветеранським фондом за підтримки Lobby X, Veteran Hub та The Israel Trauma Coalition (ITC).

15:03 11.04.2024

«Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення» - безоплатне навчання для ветеранів і ветеранок

Громадська організація «Школа врядування» та Києво-Могилянська школа врядування імені Андрія Мелешевича запрошують ветеранів і ветеранок на безоплатне навчання за Сертифікатною програмою «Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення».

16:29 04.04.2024

Технічне обслуговування внутрішньобудинкових мереж (ВБСГ) – це ваша безпека та безпека людей, що живуть поруч

Воно проводиться, щоб завчасно виявити витоки газу (які можуть бути неочевидними для споживачів) та запобігти аварійним ситуаціям. Адже будь-які мережі, а тим паче газопроводи – це об’єкт підвищеної небезпеки, їх потрібно регулярно перевіряти та обслуговувати.

16:09 03.04.2024

Що робити замість спалювання листя та рослинних залишків?

Із настанням весняної пори року чимало «господарів» на своїх присодибних ділянках почали спалювати суху траву, торішнє опале листя, рослинні залишки і не тільки, не замислюючись про небезпеку такого процесу для свого здоров’я, а також здоров’я усіх, хто поряд, та екологічного стану території загалом.

12:27 02.04.2024

Щодо державної підтримки фермерських господарств та інших виробників сільськогосподарської продукції

Звертаємо вашу увагу, що постановою кабінету Міністрів України від 15 березня 2024 року № 300 були внесені зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції, затвердженого постановою кабінету Міністрів України від 16 серпня 2020 року № 918 (далі – Порядок).

11:17 02.04.2024

В Україні спалювати листя та суху траву - заборонено!

Щороку восени та навесні починається сезон спалювання сухостою. Чи знаєте ви, що спалювання листя та сухої трави заборонено в Україні? Це не лише шкодить довкіллю, а й вашому здоров’ю. До того ж, це може призвести до серйозних юридичних наслідків.

09:07 01.04.2024

З 1 квітня 2024 року на Чернігівщині розпочинається нерестова заборона на вилов водних біоресурсів

З 1 квітня 2024 року з метою охорони нерестовищ у рибогосподарських водних об’єктах та забезпечення сприятливих умов нересту водних біоресурсів, відповідно до Правил рибальства та наказу Управління Державного агентства з розвитку меліорації, рибного господарства та продовольчих програм у Чернігівській області від 22.03.2024 № 45 на Чернігівщині розпочинається заборона добування (вилову) водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах (їх частинах) на період нересту.

14:19 27.03.2024