Новини Чернігівщини та України

Всеукраїнське опитування щодо занять руховою активність та спортом

Міністерство молоді та спорту України працює над тим, щоб якомога більше людей в Україні займалися спортом та руховою активністю. Вони хочуть зробити рухову активність нормою життя для всіх українців, включаючи вимушених переселенців, ветеранів та членів їхніх сімей.

11:01 22.12.2023

112: жителі Чернігівщини можуть викликати усі екстрені служби за єдиним номером

За словами Ігоря Клименка, Міністра внутрішніх справ України, запуск лінії 112 дозволяє значно пришвидшити процес зʼєднання з екстреною службою та посилює комунікацію між підрозділами. Більше того, –це важливий крок із наближення до стандартів ЄС.

10:49 22.12.2023

Транспортні послуги для маломобільних груп населення сільської місцевості

За підтримки Гуманітарного фонду для України (UkraineHumanitarianFund (UHF), Благодійний фонд "Рокада" допомагає маломобільним групам населення Чернігівської області, дорослим та дітям з інвалідністю, відвідати лікарні для медичного огляду чи лікування, державні заклади для оформлення документів або переїхати в інше місце проживання, тощо.

09:40 22.12.2023

Відновлення декларування: які декларації необхідно подати?

Декларування посадовців – один з найефективніших інструментів запобігання корупції у публічному секторі. Завдяки йому кожен громадянин може дізнатися про статки посадовців, а Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) проконтролювати, чи відповідають їхні витрати законним доходам.

15:15 18.12.2023

Міжнародна співпраця для громад: тижневий онлайн курс від Cities4Cities | United4Ukraine

Щодня ми отримуємо дзвінки та повідомлення від громад із питанням: ми хочемо починати свою роботу із міжнародними партнерами. Ну, з чого почати? Кому писати, куди стукати, як писати? І головне - що з того спрацює?

14:49 18.12.2023

Що робити у випадках насильства першочергово? Викличте поліцію!

Взаємодія з кривдником може ставити під загрозу вашу особисту безпеку. Натомість працівники поліції підготовлені, щоби втрутитися в ситуацію насильства, його зупинити та допомогти постраждалій людині.

10:26 10.12.2023

Увага! Нові реквізити для оплати послуг розподілу газу

З 1 грудня послуги з розподілу природного газу на території Чернігівської області забезпечує новий оператор – Чернігівська філія ТОВ «Газорозподільні мережі України» (згідно постанови НКРЕКП № 2224 від 29 листопада 2023 року).

12:40 05.12.2023

У грудні пройде Всеукраїнська інформаційно-просвітницька тематична акція «Національний тиждень читання»

Промоція читання є важливим чинником розвитку людського потенціалу і для дорослих, і для дітей, адже читання - основа життя самобутньої освіченої нації, гарна ідея для дозвілля, необхідність на шляху професійного зростання і соціальної адаптації, збереження ментального здоров’я тощо.

12:45 01.12.2023