Новини Чернігівщини та України

ЦВК нагадує про нелегітимність будь-яких виборів, які рф проводить на тимчасово окупованих територіях України

Ще у липні Центральна виборча комісія ухвалила постанову, якою підкреслила нелегітимність організації підготовки та проведення російською федерацією будь-яких виборів на тимчасово окупованих територіях України.

11:17 08.08.2023

Підтримка ветеранів та членів їх сімей: можливості працевлаштування та започаткування власної справи

1 серпня в Агенції регіонального розвитку відбула зустріч з учасниками бойових дій, представниками неурядових громадських, волонтерських організацій та благодійних фондів. Йшлося про шляхи та механізми підтримки ветеранів та членів їх сімей. «Хочу подякувати за вашу мужність та сміливість. Сьогодні суспільство має зробити все можливе, щоб почути вас і знайти вирішення ваших проблем», – звернулась до ветеранів заступниця начальника ОВА Жанна Шерстюк.

13:03 02.08.2023

З 1 липня карантин, спричинений COVID-19, скасовано: щеплення залишаються рекомендованими, пункти вакцинації – працюватимуть

Карантин та режим надзвичайної ситуації у зв’язку з пандемією коронавірусу в Україні завершено. Відповідне рішення ухвалив Уряд. Відповідно, COVID-19 переходить до групи сезонних захворювань, як грип.

11:41 03.07.2023

Що робити у разі радіаційної аварії?

Підготовлений – значить захищений. Це правило у час повномасштабної війни стало ще більш актуальним. Зважаючи на те, що країна-терорист не дотримується жодних законів та правил ведення війни, кожен українець повинен знати базові правила поведінки у випадку надзвичайної ситуації будь-якого характеру – знайти їх можна за посиланням.

16:40 30.06.2023

Мінсоцполітики: корисні онлайн-сервіси для отримання соціальних послуг

Повномасштабна війна в Україні триває, а кількість українців, що змушені через неї покинути свої домівки, на жаль, збільшується. Нагадуємо, що для отримання багатьох соціальних послуг, державою створено прості і доступні цифрові сервіси. Скориставшись ними, можна отримати необхідні послуги у декілька кліків.

17:20 28.06.2023

Нова пошта спільно з фондом "Повернись живим" запустили проєкт "Запакуй небо"

Наші сили ППО стоять на варті чистого неба. Вони охороняють наш сон та щодня бережуть наші життя. Щоб посилити їх швидкість та аби наші титани ще більш ефективніше могли збивати ворожі повітряні цілі, Нова пошта спільно з фондом "Повернись живим" запустили проєкт "Запакуй небо".

17:59 26.06.2023