Новини Чернігівщини та України

Ти як? У межах ініціативи Олени Зеленської українцям розповідають про важливість піклування про ментальне здоров’я

Піклування про ментальне здоров’я має перетворитися для українців на щоденну звичку. Провідником на цьому шляху покликана стати комунікаційна кампанія, яка стартувала в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я, ініційованої першою леді України Оленою Зеленською.

15:00 01.05.2023

«Ти як?» - Всеукраїнська програма ментального здоров‘я

Для українців запустили Всеукраїнську програму піклування про ментальне здоровʼя «Ти як?». Для цього створили спеціальну сторінку «Ти як?», де зібрали контакти, посилання, поради, продукти, а також різні техніки, які мають допомогти піклуватися про власне ментальне здоровʼя.

14:45 24.04.2023

Онкохворі можуть отримати хіміотерапевтичне лікування безоплатно: перелік послуг

Хіміотерапевтичне лікування для онкохворих – безоплатне. Медичну допомогу оплачує Національна служба здоров’я України в межах пакету "Хіміотерапевтичне лікування та супровід пацієнтів з онкологічними захворюваннями у стаціонарних та амбулаторних умовах". Пакет включає всі необхідні консультації, ліки, обстеження й лікування.

10:12 24.04.2023

Пам’ятка щодо попередження отруєння бджіл під час проведення обробітку сільгоспугідь пестицидами

Бджоли відіграють важливу роль в сільському господарстві, перелітаючи з однієї квітки на іншу вони забезпечують перехресне запилення, необхідне для розмноження більшості квіткових рослин. Наявність пасіки поблизу поля чи саду значно збільшує урожай.

14:10 19.04.2023

Закликаємо відмовитись від пластикових квітів, кошиків і вінків на кладовищах!

Наближаються поминальні дні. Усі ми підемо до могил наших рідних та близьких, щоб вшанувати пам’ять тих, кого з нами вже немає. На знак пошани люди звикли приносити на кладовище штучні квіти, але, на жаль, вони не замислюються над долею цих квітів.

15:37 18.04.2023