Повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць та провулків населених пунктів Понорницької селищної територіальної громади

Дата: 20.02.2024 17:37

Фото без описуВідповідно до вимог Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» та з метою залучення представників громадськості Понорницька селищна рада інформує про початок проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць та провулків населених пунктів Понорницької селищної територіальної громади.

Обговорення буде відбуватись у формі електронної консультації з використанням офіційного вебсайту та сторінки в мережі «Фейсбук» Понорницької селищної ради.

Організатор громадських обговорень – Понорницька селищна рада.

Відповідальний за організацію розгляду заяв та пропозицій – начальник загального відділу селищної ради Олена Бибік.

Перелік вулиць та провулків,
перейменування яких виноситься на громадське обговорення

• с-ще Понорниця: вул. Гололя.
  • с. Авдіївка: вул. Першотравнева, вул. Партизанська.
  • с. Криски: вул. Красна Гора.
  • с. Іваньків: вул. Гвардійська, пров. Ковпака.
  • с. Деснянське: вул. Гвардійська.
  • с. Покошичі: вул. Савельєва.
  • с. Осьмаки: вул. Трудова.

Свої зауваження та пропозиції ви можете подавати до 20 квітня 2024 року в письмовій, усній чи електронній формі із зазначенням прізвища, імені, по батькові (для юридичної особи – її найменування) та адреси особи, яка їх подає:

• на поштову адресу: вул. Довженка, 18, с-ще Понорниця, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16220;
  • у приміщенні Понорницької селищної ради за вищевказаною адресою;
  • електронною поштою: ponrada@ukr.net,
  • за телефоном: (04656) 3-12-60.

Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

Результати громадського обговорення будуть оприлюдненні на офіційному вебсайті Понорницької селищної ради.