Оголошення

До уваги населення! 5 жовтня у Понорниці працюватиме мобільна медична бригада фахівців та вузькопрофільних лікарів з обласного центру

5 жовтня 2023 року в смт Понорниця заплановано приїзд мобільної бригади у складі фахівців ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» та вузькопрофільних лікарів з обласного центру і лікувальних закладів: ендокринолога, офтальмолога, ревматолога, невропатолога, кардіолога, спеціаліста УЗД.

14:34 29.09.2023

Вебінар «Податкове законодавство: актуальні питання для бізнесу та громад»

Державна організація "Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області" запрошує підприємців Чернігівщини на вебінар «Податкове законодавство: актуальні питання для бізнесу та громад».

17:47 18.09.2023

Увага! 29 серпня відбудеться прийом громадян фахівцем Пенсійного фонду України

29 серпня 2023 року з 10:00 до 13:00 у приміщенні Понорницької селищної ради прийом громадян проводитиме фахівець відділу обслуговування громадян № 12 (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області Жук Олена Миколаївна.

21:24 28.08.2023

15 та 16 серпня у Понорницькому будинку культури працюватимуть реєстратори БФ "Право на захист"

15.08 та 16.08 (вівторок-середа) у приміщенні комунального закладу «Понорницький селищний будинок культури» (за адресою: вул. Сіверська, 6, смт Понорниця) з 11:00 до 15:00 реєстратори БФ "Право на захист" будуть приймати заявки на отримання грошової допомоги від УВКБ ООН, а саме 2220 грн на особу на місяць протягом 3-х місяців!

09:42 11.08.2023