Оголошення

Увага! На території Понорницької громади 11 жовтня розпочнеться опалювальний період

З метою своєчасного і стабільного забезпечення закладів освіти, охорони здоров’я, об’єктів соціально-культурного призначення та інших підприємств, установ та організацій на території громади тепловою енергією в осінньо-зимовий період 2023/2024 років з 11 жовтня 2023 року розпочинається опалювальний сезон.

15:31 10.10.2023

Онлайн інформаційна сесія щодо можливостей підтримки малого та середнього бізнесу Чернігівщини

Державна організація "Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області" повідомляє, що 10 жовтня 2023 року о 10:00 відбудеться онлайн інформаційна сесія щодо можливостей підтримки малого та середнього бізнесу Чернігівщини, які пропонує програма «Конкурентоспроможна економіка України», що реалізується за підтримки Агентства США з  міжнародного розвитку (USAID).

11:15 09.10.2023

До уваги населення! 5 жовтня у Понорниці працюватиме мобільна медична бригада фахівців та вузькопрофільних лікарів з обласного центру

5 жовтня 2023 року в смт Понорниця заплановано приїзд мобільної бригади у складі фахівців ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» та вузькопрофільних лікарів з обласного центру і лікувальних закладів: ендокринолога, офтальмолога, ревматолога, невропатолога, кардіолога, спеціаліста УЗД.

14:34 29.09.2023

Вебінар «Податкове законодавство: актуальні питання для бізнесу та громад»

Державна організація "Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області" запрошує підприємців Чернігівщини на вебінар «Податкове законодавство: актуальні питання для бізнесу та громад».

17:47 18.09.2023