До уваги мешканців Чернігівської області інформація від АТ «Чернігівобленерго»

Через тривалі бойові дії на території області чимало ліній АТ «Чернігівобленерго» і досі залишаються пошкодженими. Умови для їх відновлення складні, але наші енергетики не складають рук, а продовжують працювати в усіх місцях, де це тільки можливо.

11:09 04.03.2022

Результати другого раунду переговорів між представниками України та Російської Федерації

Представники України та Російської Федерації під час другого раунду переговорів досягли порозуміння щодо спільного забезпечення гуманітарних коридорів для евакуації цивільного населення, а також для доставки медикаментів і продуктів харчування до місць найзапекліших боїв. Про це повідомив радник керівника Офісу Президента України Михайло Подоляк за підсумками перемовин.

09:23 04.03.2022