Разом ми – сила! Розпочалось прибирання кладовищ у Покошицькому старостинському окрузі

Дата: 02.04.2024 16:54

Кладовища нашої громади поступово набувають охайного вигляду завдяки спільним зусиллям працівників підприємств, установ, організацій та небайдужих громадян. Сьогодні розпочались роботи в Покошицькому старостинському окрузі.

За ініціативи старости округу Валентини Мишко сьогодні, 2 квітня, прибирали Покошицьке кладовище. Навести лад на його території зголосилися десятки мешканців села, працівники будинку культури, соціальні робітники, комунальники. Підтримали проведення заходу й депутати селищної ради Олександр Ходот та Олександр Романенко, які надали техніку для збору та вивезення сміття. Також була задіяна техніка КП «Понорниця» та небайдужих жителів села.

Цього дня активісти зрізали на цвинтарі зарості акації, що не давали проходу, покосили бур’яни, загребли опале листя та рештки трави, прибрали сухі гілки. Проте, частина роботи залишилась ще і на наступний день. Тож запрошуємо усіх охочих прийти і зробити свій внесок у благоустрій кладовища завтра о 9:00.

Дякуємо усім, хто долучився до прибирання. Приємно бачити як мешканці громади активно підтримують ідею проведення толоки на місцевих цвинтарях, адже кладовище певною мірою є обличчям громади.

Коли ми разом, нам все під силу!