Дата: від до Скинути

Вулицю Горького в селищі Понорниця було перейменовано на честь Петра Кузьменка. Коротка біографія видатного земляка

Назву однієї з вулиць в Понорниці 19 квітня на сесії селищної ради було змінено на честь українського письменника, поета, журналіста, фольклориста та громадського діяча Петра Семеновича Кузьменка. Пропонуємо вам ознайомитись з його короткою біографією.

11:17 20.04.2022

У населених пунктах Понорницької громади перейменовано 6 вулиць

Сьогодні, 19 квітня 2022 року, відбулось засідання 17 (позачергової) сесії Понорницької селищної ради восьмого скликання, на якому депутатами селищної ради були прийняті 3 рішення стосовно перейменування вулиць у 3 населених пунктах громади - смт Понорниця, с. Авдіївка та с. Покошичі.

17:44 19.04.2022

На час Великодніх свят змінено комендантську годину

Для забезпечення охорони громадського порядку під час Великодніх свят голова Новгород-Сіверської районної військової адміністрації видав розпорядження № В-15 від 18 квітня 2022 року, згідно якого запроваджується комендантська година на територрії Новгород-Сіверського району з 23.04.2022 з 22:00 до 03:00 24.04.2022.

17:12 19.04.2022

Продовжено заборону на реалізацію алкогольних напоїв на території Понорницької громади

Згідно з розпорядженням голови селищної ради № 24-од від 18.04.2022 продовжено заборону на реалізацію алкогольних та слабоалкогольних напоїв, речовин, які виготовлені на спиртовій основі, суб’єктам господарювання на території Понорницької селищної ради.

17:59 18.04.2022

На території Новгород-Сіверського району заборонено відвідувати лісові масиви

На час дії воєнного стану заборонено відвідування населенням лісів і в’їздів до лісових масивів Новгород-Сіверського району (окрім транзитних шляхів) транспортних засобів та іншої техніки, за винятком Збройних Сил України, Державної прикордонної служби України, Державної спеціальної служби транспорту, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України, Управління державної охорони України, Міністерства внутрішніх справ України, органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, постійних лісокористувачів.

17:24 16.04.2022

Про завершення опалювального періоду 2021/22 років установами, що використовують газове опалення

З метою своєчасного закінчення опалювального періоду 2021-2022 років установами Понорницької селищної ради, що використовують газове опалення, припинено теплопостачання до приміщень відповідно до розпорядження селищного голови від 15.04.2021 року № 21-од.

16:34 15.04.2022