Пройшла позачергова сесія селищної ради

Дата: 11.04.2024 14:24

Сьогодні відбулося пленарне засідання 41 позачергової сесії Понорницької селищної ради. Скликали її для того, щоб розглянути нагальні питання з фінансової, освітньої та земельної сфер.

Головував на засіданні селищний голова Віктор Іващенко. Участь у роботі взяли 16 депутатів, заступники селищного голови, керуюча справами виконкому та начальники відділів і виконавчих органів ради.

Сесія традиційно пройшла злагоджено та конструктивно. За результатом обговорення з усіх питань порядку денного ухвалені відповідні рішення, які будуть оприлюднені на офіційному сайті відповідно до вимог чинного законодавства.

Віктор Іванович висловив щиру подяку депутатському корпусу селищної ради за активність, відповідальне ставлення до своїх обов’язків та готовність працювати на благо громади.