З травня змінено порядок виплат допомоги переселенцям

Нещодавно набрала чинності постанова КМУ від 16.04.2022 №457 в якій прописано оновлені умови підтримки окремих категорій населення, яке постраждало у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України. Згідно зі змінами, тільки за березень та квітень 2022 року допомога надається всім внутрішньо переміщеним особам згідно з постановою КМУ від 20.03.2022  №332 «Деякі питання виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам».

15:30 02.05.2022

Пенсійні виплати в умовах війни: поширені запитання

Пенсійним фондом України забезпечено своєчасне фінансування пенсійних виплат, навіть в умовах воєнного стану.  В повному обсязі профінансовано виплати за березень та квітень. Так, 25 березня цього року було профінансовано в повному обсязі пенсії за квітень по Чернігівській області.

11:38 02.05.2022

На Чернігівщині у поминальні дні заборонено відвідувати кладовища на деокупованих територіях

У Чернігівській області під час поминальних днів діє заборона на відвідування населенням кладовищ на територіях, які були тимчасово окуповані російськими військами.

10:49 02.05.2022

У Понорниці відбувся захід з благоустрою

В Понорниці, за підтримки голови громади Іващенка В. І., депутата Булітко С. І., силами працівників селищної ради, Будинку культури, дитячого садка, соціального центру, КП «Понорниця, провели захід з благоустрою центрального парку, меморіалу та прилеглих територій.

17:23 30.04.2022

Оновлено актуальний перелік громад в зонах бойових дій, на тимчасово окупованих територіях та тих, що в оточенні

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України затвердило оновлений перелік територіальних громад, що розташовані в районах проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні) станом на 27.04.2022 року.

15:12 30.04.2022

Увага! Оновлено телефони гарячих ліній Головного управління Пенсійного фонду Україн в Чернігівській області

Оновлено телефони гарячих ліній відділів обслуговування громадян (сервісних центрів) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області.

09:24 29.04.2022