Дата: від до Скинути

Міжнародний суд ООН в Гаазі зобов'язав Росію негайно призупинити воєнні дії в Україні

16 березня Міжнародний суд ООН оголосив рішення за запитом про запровадження тимчасових заходів у справі "Україна проти Росії" щодо геноциду. Мова йде про звинувачення у геноциді відповідно до Конвенції про запобігання злочину геноциду і покарання за нього.

18:51 16.03.2022

Сьогодні - День українського добровольця

Щороку 14 березня в Україні відзначається День українського добровольця. Пам'ятна дата встановлена Верховною Радою України у 2017 році, щоб вшанувати мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету й територіальної цілісності нашої держави.

20:05 14.03.2022

Дія запустила новий тимчасовий єДокумент на період воєнного стану

Війна прийшла в наш дім зненацька. Багато українців мусили евакуюватися у більш безпечні регіони України, проте не всі взяли з собою необхідні документи. З міркувань безпеки держреєстри було відключено, відповідно цифровий паспорт чи водійське посвідчення в Дії не завжди під рукою.

13:46 11.03.2022

Президент підписав закони України, які посилюють відповідальність за злочини проти національної безпеки під час воєнного стану

Комітет Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності повідомляє, що Президент України - Верховний Головнокомандувач Збройними Силами України Володимир Зеленський підписав цілу низку Законів України, які були підготовлені як членами Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності, так і іншими народними депутатами України, зокрема, народними депутатами України Корнієнком О.С., Іонушасом С.К. та іншими, а саме:

10:21 10.03.2022