Голова Новгород-Сіверської РДА провів виїзний день особистого прийому громадян у селі Радичів

Дата: 26.03.2024 16:25

Відповідно до плану роботи районної державної адміністрації 26.03.2024 у селі Радичів був проведений виїзний день особистого прийому громадян головою РДА.

Захід очолив Сергій Сергієнко, голова районної державної адміністрації. Також у ньому взяли участь Юрій Білий, начальник юридичного відділу РДА, Наталія Разумейко, керівник апарату РДА, Віктор Іващенко, Понорницький селищний голова, та Володимир Ященко, староста Радичівського старостинського округу.

Виїзний день проходив у 2 етапи. Спершу представники райдержадміністрації та селищної ради зустрілись з населенням Радичева. Сергій Сергієнко ознайомив присутніх зі станом справ у районі, зокрема безпековою ситуацією. Далі Сергій Федорович та Віктор Іванович провели прийом громадян з особистих питань.