Дата: від до Скинути

ЮНІСЕФ спільно з Мінсоцполітики запускають програму грошової допомоги вразливим родинам із дітьми

ЮНІСЕФ разом із Міністерством соціальної політики України розпочинають багатоцільову програму грошової допомоги для незахищених родин із дітьми, які постраждали через війну та потребують фінансової підтримки. Додаткові виплати мають посилити державні програми, започатковані Урядом України.

09:32 01.04.2022

Проведено відпрацювання на території Понорницької ТГ на предмет продажу сурогатних алкогольних напоїв

28.03.2022 працівниками поліції СПД № 1 Новгород-Сіверського РВП було проведено відпрацювання на території Понорницької ТГ на предмет продажу сурогатних алкогольних напоїв місцевими жителями. З особами, які здійснювали дані правопорушення було проведено профілактичну бесіду, також було вилучено та знищено так звану «брагу», яку в подальшому хотіли перегнати в горілку.

16:58 30.03.2022

Перехід на літній час

У 2022 році переведення годинників зроблять у ніч з 26 на 27 березня. В Україні о 3 годині ночі необхідно перевести стрілки годинника на годину вперед.

18:45 26.03.2022

Понорницька громада почала отримувати гуманітарну допомогу

Пешу партію ми отримали минулого тижня. ЇЇ було надано Андрієм Прокопенком від Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. Миколи Пирогова. Це жарознижуючі, заспокійливі, кишкові засоби, дитячі вітаміни, засоби гігієни, перев’язочні матеріли, пластирі, професійні хірургічні пластирі та ініші матеріали для стаціонару хірургічних відділень, хірургічні аптечки, дезинфікуючу засоби, тощо.

13:03 23.03.2022

Інформація для посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів Понорницької селищної ради

Відповідно до п. 15 ч. 1 ст. 11 Закону України «Про запобігання корупції» Національне агентство з питань запобігання корупції надає роз’яснення, методичну та консультаційну допомогу, зокрема, щодо застосування положень Закону та прийнятих на його виконання нормативно-правових актів. Ці Роз’яснення надані для забезпечення однакового застосування положень Закону.

12:32 23.03.2022

До уваги жителів Новгород-Сіверського району!

У разі виникнення складних життєвих обставин, сім’ї військовослужбовців, які захищають державний суверенітет і територіальну цілісність України, можуть звернутися до органів місцевого самоврядування, на території яких вони проживають, особисто або за телефоном:

14:30 22.03.2022