Про засідання виконавчого комітету селищної ради

Дата: 15.04.2024 17:50

Важливі питання життєдіяльності громади сьогодні, 15 квітня 2024 року, розглянули на черговому засіданні виконавчого комітету, яке пройшло під головуванням селищного голови Віктора Іващенка.

У ході роботи було прийнято низку рішень зі сфери діяльності служби у справах дітей, відділу освіти, культури, молоді та спорту, Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг». Також відповідні рішення ухвалені за результатом розгляду заяв громадян про надання матеріальних допомог.

Після опрацювання питань порядку денного члени виконкому обговорили стан справ щодо впорядкування кладовищ у громаді та зробили висновки для поліпшення роботи у цьому напрямку. Особливу увагу приділили селищу Понорниця, де налічується 7 цвинтарів – найбільша кількість з-поміж інших населених пунктів.