Разом ми – сила! У громаді продовжується весняне прибирання

Дата: 05.04.2024 15:24

Бажання зустрічати весну в чистій і охайній громаді сьогодні об’єднало небайдужих людей корисною справою. Працівники КП «Понорниця», КУ «Центр надання соціальних послуг», Понорницького будинку культури, ЗДО «Лісова казка» та Понорницького ліцею спільними зусиллями навели лад на закріплених за ними територіях.

Під час заходу з благоустрою поліпшили не лише санітарний та екологічний стан нашої громади, а й естетичний:

• біля Шаболтасівського будинку культури, Понорницького ліцею вирівняти ґрунт та посіяли газон;
  • посадили молоді дерева біля Понорницького будинку культури;
  • розпочали впорядкувати клумби біля БК та на меморіальному комплексі в Понорниці;

Роботи в цьому напрямки проводяться й у інших населених пунктах громади.

Незважаючи на тяжкий час в країні, кожен повинен розуміти, що захист довкілля – це потреба сьогодення і внесок в наше майбутнє. Тож закликаємо всіх керівників підприємств, установ, організацій упорядкувати прилеглі території. Мешканців громади також просимо навести лад біля своїх помешкань.

А всім, хто не залишився осторонь весняного прибирання і долучився до хорошої справи, щиро дякуємо.

Не забуваймо, що чистота громади – справа спільна для всіх і кожного!