Аварія на Чорнобильській АЕС - трагедія, яку не маємо права забути...

Дата: 26.04.2024 12:29

Чорнобильська трагедія... Одна з найбільших техногенних катастроф в історії людства. Сьогодні це – вже сторінка минулого, але наслідки аварії ми відчуваємо досі.

26 квітня 2024 року Україна та світ згадують про страшні події 1986 року. Наша громада також вшанувала ліквідаторів та жертв аварії на Чорнобильській АЕС. У селищі Понорниця на меморіальному комплексі відбувся мітинг-реквієм за участю ліквідаторів аварії, працівників селищної ради, підприємств та установ громади, учнів Понорницького ліцею.

Під час хвилини мовчання присутні згадали про людей, які пішли з життя через наслідки катастрофи, а потім урочисто поклали квіти до пам’ятного знаку «І мертвим, і живим, і ненародженим», присвяченому подіям Чорнобильської трагедії.

Чорнобиль – це гіркий урок не тільки нам, українцям, а й усьому людству. А ті, хто поклали власне здоров’я і життя заради порятунку світу, – справжні герої. Цю історію ми не маємо права забути.