Разом ми – сила! Завдяки дружній та плідній праці прибрані ще 8 кладовищ громади

Дата: 26.04.2024 18:44

Про рівень культури країни, нації чи навіть окремо взятого села завжди судять з огляду на стан місцевих цвинтарів, адже це святі місця, де спочивають ті, хто відійшов у вічність.

Тож небайдужі мешканці Понорницької громади продовжують наполегливо працювати, щоб привести всі кладовища до ладу. До переліку впорядкованих уже додались місця поховань в Крисках, Великому Лісі, Смілому, Курилівці, по 2 в Понорниці та Іванькові.

Висловлюємо щиру вдячність за активну участь в проведенні цієї роботи тим, хто не залишився осторонь доброї суспільно-корисної справи. Окремі слова подяки – жителям маленького села Курилівка, котрі разом з безробітними, направленими Центром зайнятості, перетворили занедбаний та досить обширний за територією цвинтар на доглянутий і охайний.

Також напередодні поминальних днів просимо після прибирання могил своїх рідних і близьких викидати сміття у спеціально відведеному для цього місці. І закликаємо відмовитися від штучних квітів. Як тільки вони знебарвлюються і втрачають свій естетичний вигляд, то швидко опиняються на смітниках, забруднюючи довкілля та шкодячи екології.

Давайте шанобливо ставитися один до одного та до місць останнього спочинку наших предків!