Новини Чернігівщини та України

Дія запустила новий тимчасовий єДокумент на період воєнного стану

Війна прийшла в наш дім зненацька. Багато українців мусили евакуюватися у більш безпечні регіони України, проте не всі взяли з собою необхідні документи. З міркувань безпеки держреєстри було відключено, відповідно цифровий паспорт чи водійське посвідчення в Дії не завжди під рукою.

13:46 11.03.2022

Президент підписав закони України, які посилюють відповідальність за злочини проти національної безпеки під час воєнного стану

Комітет Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності повідомляє, що Президент України - Верховний Головнокомандувач Збройними Силами України Володимир Зеленський підписав цілу низку Законів України, які були підготовлені як членами Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності, так і іншими народними депутатами України, зокрема, народними депутатами України Корнієнком О.С., Іонушасом С.К. та іншими, а саме:

10:21 10.03.2022

Чернігів - місто-герой України!

6 березня 2022 року Президент Володимир Зеленський своїм Указом № 111/2022 встановив почесну відзнаку “Місто-герой України” та надав таке звання шістьом населеним пунктам, які чинять героїчний опір російським окупантам. Серед них опинився і наш обласний центр - місто Чернігів.

14:09 07.03.2022

До уваги мешканців Чернігівської області інформація від АТ «Чернігівобленерго»

Через тривалі бойові дії на території області чимало ліній АТ «Чернігівобленерго» і досі залишаються пошкодженими. Умови для їх відновлення складні, але наші енергетики не складають рук, а продовжують працювати в усіх місцях, де це тільки можливо.

11:09 04.03.2022