Новини Чернігівщини та України

В Україні вводять обов'язкову перевірку на сп'яніння учасників ДТП

У Верховній раді зареєстровано законопроєкт № 6558, яким запроваджується обов'язкова перевірка на алкогольне або наркотичне сп'яніння учасників аварій з травмованими або загиблими. Зараз такий огляд проводиться на розсуд поліції.

16:45 02.02.2022

1 лютого стартувала реєстрація на основну сесію ЗНО-2022

У вівторок, 1 лютого, розпочалась реєстрація на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року та триватиме до 9 березня. Про це повідомив Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет у своєму Telegram-каналі.

16:32 02.02.2022

Ліки за програмою єПідтримка можна буде придбати з 24 січня

Кабмін ухвалив постанову, яка розширює дію програми єПідтримка на лікарські засоби. Так, з 24 січня українці, старші 60 років, зможуть витратити 1000 грн, отримані у межах програми єПідтримка за вакцинацію від COVID-19, на придбання ліків в аптеках.

11:59 24.01.2022

Укрпошта запустила освітній E-Export портал для малого і мікробізнесу

Укрпошта створила освітній портал для українських експортерів https://e-export.ukrposhta.ua/, насамперед для представників малого і мікробізнесу, які хочуть продавати свої товари за кордоном на міжнародних торгових онлайн-платформах безпосередньо кінцевому споживачеві. В такий спосіб поштовий оператор допомагає українським підприємцям знаходити нові ринки збуту в умовах, коли весь світ переживає економічні наслідки пандемії. Можливості, які відкриває E-Export портал Укрпошти, дозволяє найменшим хендмейдерам продавати свої товари за кордон, не витрачаючись на відкриття торгових точок чи представництв у інших країнах.

14:28 13.01.2022