Новини Чернігівщини та України

Спалах поліомієліту в Україні: як захистити дітей?

В Україні складається непроста ситуація з вакцинацією проти поліомієліту. Вже зафіксовано летальні випадки серед дітей. Єдиний вихід отримати пожиттєвий імунітет - це вакцинація. На сьогодні в Чернігівській області налічується до 2000 не щеплених дітей. Невакцинованим або не повністю вакцинованим дітям загрожує невиліковний параліч.

10:08 21.02.2022

Гідна зарплата медикам – уже реальність

Українським медикам нараховано базову заробітну плату за січень у розмірі не менше 20 000 гривень для лікарів та 13 500 гривень для медичних сестер. Більша частина медпрацівників вже й отримали виплати за цими нарахуваннями.

16:07 14.02.2022

Лікування та самоізоляція пацієнтів з COVID-19 тепер тривають 5 днів

В Україні змінили тривалість амбулаторного та стаціонарного лікування пацієнтів із COVID-19. Докладніше про причини та зміст відповідних змін розповів сьогодні під час брифінгу міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

15:58 10.02.2022

Чому за газ необхідно сплачувати до 25 числа?

З травня минулого року ТОВ «Чернігівгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗБУТ», забезпечує своїх побутових клієнтів природним газом за ціною 7,99 грн за кубічний метр. У компанії наголошують, що від своєчасності оплат залежить стабільність газопостачання до кожної оселі.

11:59 09.02.2022

Президент України Володимир Зеленський обіцяє безкоштовні смартфони вакцинованим пенсіонерам

Президент Володимир Зеленський пообіцяв усім вакцинованим українцям віком від 60 років безкоштовний сучасний смартфон і пільговий тариф для користування мобільним інтернетом.

10:15 09.02.2022

Пташиний грип: симптоми та профілактика хвороби

Грип птиці - інфекційне захворювання птиці, що характеризується ураженням органів дихання та системи травлення викликаного вірусами грипу А. Віруси грипу типу А можуть інфікувати не лише людей, а й багато видів тварин і птахів, у тому числі курей, качок, свиней, коней, ховрахів тощо. Підтип вірусу грипу H5N1 є одним з найнебезпечніших (високопатогенних) вірусів грипу. Інфіковані птахи поширюють вірус через свою слину, носові секреції та послід.

16:05 03.02.2022

Що треба знати про застосування РРО

Не зобов’язані застосовувати РРО/ПРРО та вести облік товарних запасів фізичні особи – підприємці – платники єдиного податку І групи.

15:15 03.02.2022