Новини Чернігівщини та України

На Чернігівщині запроваджені додаткові тимчасові режимні обмеження

У зв’язку з військовою агресією росії проти України, до закінчення воєнного стану, в межах Корюківського, Чернігівського, Новгород-Сіверського контрольованих прикордонних районів запроваджено додаткові тимчасові режимні обмеження.

16:41 10.05.2022

Нова послуга у Дії: підприємці можуть отримати 6500 грн за працевлаштованих ВПО

На порталі Дія з'явилася нова послуга: підприємці зможуть отримати 6500 грн за працевлаштованих внутрішньо переміщених осіб. Про це повідомляє міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у своєму Телеграм-каналі.

09:47 09.05.2022

Ключові сенси, які важливі для розуміння і пам’ятання Другої світової війни

Цього року пам’ятні дати 8 і 9 травня – дні пам’яті та примирення і перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Україна відзначає в умовах повномасштабної військової агресії Росії проти України, що супроводжується численними воєнними злочинами з боку російської армії та військово-політичного керівництва. Крім цього, Російська Федерація системно знецінює, перекручує та маніпулює моральним спадком учасників Другої світової війни та перемоги над нацизмом, і ці дії набувають особливого розмаху до 9 травня.

11:59 07.05.2022

Мінагрополітики підготувало детальні рекомендації, як в умовах воєнного стану діяти пасічникам

Україна належить до п’ятірки світових експортерів меду. Пасіки до війни були зареєстровані в кожній області нашої держави – їх налічувалося понад 45 тис. Бджолосімей – більш ніж 2 млн. Війна порушила плани бджолярів, але незважаючи на неї, наразі активно триває підготовка до сезону медозбору.

14:59 06.05.2022

МКІП працює над вилученням російської літератури з бібліотечних фондів

Міністерство культури та інформаційної політики України працює над вилученням пропагандистської російської літератури з українських бібліотечних фондів, щоб замістити її якісною україномовною літературою й книгами українських видавництв. Це відбудеться на основі відповідних методичних рекомендацій, які напрацювала та схвалила Рада з питань розвитку бібліотечної справи при МКІП. До складу Ради входять провідні фахівці бібліотечної справи з усіх куточків України.

11:34 06.05.2022