Новини Чернігівщини та України

В Україні призупинять держрегулювання цін на бензин та дизель

Оперативний штаб при Кабінеті Міністрів на засіданні 17 травня ухвалив рішення тимчасово відмовитися від державного регулювання цін на бензин та дизельне паливо, яке було запроваджено у березні 2022 року.

16:48 18.05.2022

Відтепер підписати документ у суд або взяти участь у судовому засіданні можна дистанційно

Зараз електронний суд є зручним та швидким способом отримати доступ до правосуддя. Відтепер українці, які вимушено покинули свою домівку чи перебувають на окупованій території і не мають можливості підписувати документи вручну або КЕПом, щоб подати їх до суду, можуть це зробити з Дія.Підписом.

11:23 16.05.2022

Уряд спростив процедуру отримання посвідчення водія

Кабінет Міністрів України спростив процедуру навчання та отримання посвідчення водія у Сервісних центрах МВС. Це відбулось на засіданні Уряду 10 травня. КМУ прийняв постанову «Про навчання водіїв та державну реєстрацію транспортних засобів у період дії воєнного стану в Україні».

12:32 12.05.2022

Платіжні сервіси повернули комісію за онлайн-платежі

З 1 травня 2022 року платіжні сервіси повернули комісію за здійснення онлайн платежів. Про це рішення оператори платіжних сервісів повідомили постачальників, що працюють під брендом "ТВІЙ ГАЗЗБУТ", зокрема й ТОВ "Чернігівгаз Збут".

11:08 11.05.2022