Новини Чернігівщини та України

Військовиий облік жінок: відповіді на основні питання

Кабмін постановою від 03.06.2022 № 648 визнав такою, що втратила чинність, постанову КМУ від 14 жовтня 1994 р. № 711. Нею було затверджено Перелік спеціальностей, по одержанні яких придатні до військової служби жінки перебувають на військовому обліку.

10:53 05.07.2022

У кожного – «своя війна»: що таке Центр допомоги врятованим та як він працює

Центр допомоги врятованим - це місце, в якому надаютья послуги соціально-психологічної підтримки особам, постраждалим від війни і насильства, пов’язаного зі збройною агресією російської федерації на території України, створений за ініціативи Офісу віцепрем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, підтримки ООН та інших міжнародних партнерів.

16:10 04.07.2022

Рекомендації Держенергонагляду щодо підготовки енергетичної галузі до роботи в осінньо-зимовий період 2022-2023 років

З метою належної та своєчасної підготовки джерел теплової енергії, теплових мереж та теплових пунктів до роботи в опалювальний період 2022/23 років, попередженню технологічних порушень на енергетичному обладнанні та мережах під час проходження опалювального періоду Управління Державної інспекції енергетичного нагляду України у Чернігівській області наголошує на необхідності дотримання переліку заходів відповідно до інформаційних листів, які додані нижче, щодо підготовки джерел теплової енергії та теплових господарств до роботи в осінньо-зимовий період.

15:22 04.07.2022

Що таке національний бренд “UNITED 24” та як він працює

За ініціативи Президента України Володимира Зеленського засновано платформу "UNITED 24", метою якої є об'єднання зусиль міжнародних партнерів, донорів та благодійників для підтримки України у повоєнному відновленні.

10:51 29.06.2022

Уряд затвердив програми безповоротних грантів на створення теплиць і садів

Міністерство аграрної політики та продовольства України розробило програми безповоротних грантів для аграріїв, які були затверджені на черговому засіданні Кабінету Міністрів України. Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський.

11:50 24.06.2022

Віртуальний музей пам'яті війни на Чернігівщині

Перевтілення, які переживав Чернігів та область останні роки, зробили край одним із улюблених місць для відпочинку. В область приїжджали гастротуристи, любителі водного відпочинку, неймовірної природи поліських лісів і заплав Десни, історичної та культурної спадщини.

15:11 21.06.2022