Новини Чернігівщини та України

Самовільне спалювання рослинності тягне за собою кримінальну та адміністративну відповідальність

Незабаром настане осіння пора -  період масового спалювання сухої трави, гілля, бадилля, бур’янів, опалого листя, дрібного сміття й інших відходів. Випалювання рослинності та всього вищезгаданого залишається однією з найбільш актуальних екологічних проблем для навколишнього середовища і здоров'я людини. Спалювання сухої рослинності та відходів рослинного походження забруднює повітря, а розведені навмання багаття призводять до неконтрольованих масштабних пожеж і значних збитків.

12:12 25.08.2022

Командири військовослужбовців зможуть посвідчити їхні заповіти: Кабмін погодив відповідну постанову

Кабінет Міністрів України під час чергового засідання Уряду своєю постановою вніс зміни до Порядку державної реєстрації заповітів та спадкових договорів у Спадковому реєстрі.

10:12 25.08.2022

Обережно! У Десні виявлено рибу заражену опісторхозом

Вперше за три роки у річці Десна на Чернігівщині виявили заражену рибу. Чверть риби, виловленої у Десні та її притоках, заражена личинками, які є збудником опісторхозу. Про це повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області. За даними управління, значні осередки опісторхозу зареєстровані в Чернігівській, Сумській та Полтавській областях.

11:30 22.08.2022

Стартує всеукраїнський проєкт «Армія дронів»

Щоб посилити українську армію та зберегти життя тисяч військових, Генштаб ЗСУ, Міністерство цифрової трансформації, Держспецзв'язку та UNITED24 розпочинають проєкт «Армія дронів»!

16:33 16.08.2022

Відправ монети на фронт: стартувала благодійна акція Національного банку "Смілива гривня"

Національний банк України ініціював проведення благодійної акції "Смілива гривня". Протягом наступних трьох місяців по всій Україні триватиме збір монет номіналами 10, 50 копійок та 1, 2, 5 і 10 гривень. Сума зібраних коштів буде перерахована на потреби Збройних Сил України.

17:09 11.08.2022