Новини Чернігівщини та України

Інформаційний відеоролик щодо проходження медико-соціальної експертної комісії (МСЕК)

Міністерство охорони здоров’я України за підтримки Проєкту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» працює над створенням та поширенням інформаційних матеріалів, спрямованих на інформування населення щодо проходження медико-соціальної експертної комісії (МСЕК) для встановлення та підтвердження інвалідності в умовах воєнного стану.

15:52 18.10.2022

Дорожня карта для внутрішньо переміщених осіб

У рамках  Проєкту «Підтримка спроможності системи соціального захисту населення щодо реєстрації внутрішньо переміщених осіб», що реалізується в Чернігівській області БО "БФ "Стабібізейшн Суппорт Сервісез" за підтримки УВКБ ООН та відповідно до запиту було розроблено Дорожню карту для внутрішньо переміщених осіб.

09:56 17.10.2022

Голоси боротьби: інформаційні матеріали до 80-річчя Української повстанської армії та Дня захисників і захисниць України

14 жовтня Україна відзначає День захисників і захисниць, згадуючи всіх, хто в різні часи і нині боронить наш суверенітет і територіальну цілісність.

17:35 13.10.2022

Додаткові підстави звільнення з військової служби під час воєнного стану: закон набув чинності

1 жовтня набув чинності Закон України від 20 вересня 2022 року № 2599-IX «Про внесення зміни до статті 26 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» щодо додаткової підстави звільнення з військової служби під час воєнного стану».

12:08 12.10.2022

Голова правління АТ «Чернігівобленерго» Михайло Ільницький розповідає про графіки аварійних відключень

Після масованої ракетної атаки на енергетичні об’єкти та цивільну критичну інфраструктуру України, яку рашисти здійснили 10 жовтня, частина споживачів Чернігівської області на кілька годин залишилася без світла. Хоч енергооб’єкти самої Чернігівщини не постраждали, в області були запроваджені графіки аварійних відключень. На найбільш актуальні запитання щодо них і вирішив відповісти Голова правління АТ «Чернігівобленерго» Михайло Ільницький.

10:33 12.10.2022

"Теплі поради" як підготувати будинок або квартиру до опалювального періоду

Як зазначив Прем'єр-міністр Денис Шмигаль, цей опалювальний сезон без перебільшення стане найскладнішим в історії незалежної України. Він прогнозує складне, але стабільне проходження цього опалювального періоду.

11:11 10.10.2022

Надихнись Україною: як знайти час на відпочинок в умовах війни (відео)

Задля підтримки туристичної галузі та стимуляції туристичного сегменту економіки Державне агентство розвитку туризму України запускає масштабну соціальну рекламну кампанію з наративом «Надихнись Україною!».

09:27 03.10.2022