Оголошення

ДО "Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області" запрошує взяти участь у вебінарі

2 грудня об 11:00 державна організація "Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області" проведе вебінар на тему "Просування бізнесу у соціальних мережах". До участі запрошуються керівники і представники бізнесу та всі зацікавлені.

14:16 01.12.2022

Увага! 29 листопада відбудеться прийом громадян фахівцем Пенсійного фонду України

29 листопада 2022 року з 10:00 до 13:00 в приміщенні Понорницької селищної ради прийом громадян проводитиме фахівець відділу обслуговування громадян № 12 (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області Жук Олена Миколаївна.

11:13 25.11.2022

Попередження про ускладнення погодних умов: мокрий сніг, ожеледиця та сильний вітер

За даними Чернігівського обласного центру з гідрометеорології 19 листопада по м. Чернігову та області очікуються значний сніг, мокрий сніг, налипання мокрого снігу, ожеледь, посилення вітру до 15-20 м/с, на дорогах ожеледиця (І рівень небезпечності, жовтий).

14:33 18.11.2022

До уваги громадян! Повідомляємо про необхідність дотримання рекомендацій щодо економного споживання електроенергії

Відповідно до завдання Міністерства розвитку громад та територiй України та листа Департаменту енергоефективності, транспорту, зв'язку та житлово-комунального господарства Чернігівської обласної державної адміністрації щодо зниження навантаження на електричнi мережi в територiальних громадах Чернiгiвської областi повідомляємо мешканцiв приватних домогосподарств та багатоквартирних будинкiв Понорницької ТГ про необхiднiсть економного споживання електричної енергiї, дотримуючись певних рекомендацiй, а саме:

16:46 08.11.2022

Державна організація "Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області" запрошує підприємців Чернігівської області на вебінар "єРобота: подання заявки на грант з урахуванням останніх законодавчих змін, нюанси та приклади".

14:50 08.11.2022

3 листопада об 11:00 відбудеться онлайн-семінар за участі представників ГУ ДПС України у Чернігівській області для  керівників, представників бізнесу та всіх зацікавлених.

17:24 01.11.2022

Увага! У Чернігівській області з листопада діятиме заборона на вилов риби у зимувальних ямах

З першого листопада у водоймах Чернігівщини заборонено осінньо-зимовий лов водних біоресурсів у зимувальних ямах. Така риболовля не дозволятиметься до початку весняно-літньої нерестової заборони, в деяких місцях - до закінчення зимового періоду.

16:55 26.10.2022