Про особливості проведення податкових перевірок під час воєнного стану

Виконуючий обов’язки начальника Головного управління ДПС у Чернігівській області Юрій Твердохліб звернув увагу платників, що 8 грудня 2023 року набув чинності Закон України від 09 листопада 2023 року №3453-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо скасування мораторію на проведення податкових перевірок» та відповів на найбільш актуальні питання щодо проведення податкових перевірок у 2024 році.

14:45 23.01.2024

День Соборності України відзначили в Понорницькій громаді

22 січня наша країна відзначає одне із найважливіших державних та національних свят – День Соборності України, що символізує єдність українських земель. Цього дня відзначається також і перше проголошення незалежності України.

12:51 22.01.2024

Опитуванні для виявлення потреб і проблем захисту та підтримки дітей, які фізично постраждали внаслідок воєнних дій в Україні

БФ "Право на захист" активно займається захистом прав дітей, постраждалих внаслідок збройної агресії рф проти України. Однак для того, аби робити це ще ефективніше їм потрібна ваша допомога.

14:45 18.01.2024

Який розмір плати за видачу дозволу на застосування праці іноземців встановлений в 2024 році?

Розмір плати за видачу дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства визначений у статті 42-4 Закону України "Про зайнятість населення". Цей розмір залежить від строку дії дозволу.

10:04 18.01.2024