З 2 січня оголошена приписка до призовної дільниці юнаків 2007 року народження

На підставі статті 14 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», розпорядження голови Новгород-Сіверської районної військової адміністрації від 01.12.2023 № 215 та рішення голови Новгород-Сіверської міської ради від 30.11.2022 № 303 з 2 січня по 29 березня 2024 року оголошена приписка до призовної дільниці Новгород-Сіверського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки громадян 2007 року народження.

11:30 09.01.2024

Учителі початкових класів Понорницької громади отримали нові корисні знання

5 січня 2024 року вчителі початкових класів Понорницької ТГ на базі Авдіївського ліцею отримали позитивний імпульс в рамках реалізації програми підвищення кваліфікації «Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення».

11:50 06.01.2024

У громаду надійшла ще одна страшна звістка про загибель Захисника України Бібіка Анатолія Васильовича

Страшні звістки про втрату воїнів, на превеликий жаль, продовжують надходити в нашу громаду... Невблаганна смерть знову забрала життя ще одного Героя, нашого земляка з селища Понорниця Анатолія Бібіка...

18:41 05.01.2024

Синоптики попередили про погіршення погодних умов 7-9 січня

За інформацією Українського гідрометеорологічного центру протягом 7-9 січня в Україні очікуються складні погодні умови внаслідок вторгнення арктичного повітря з півночі Європи та утворення активного циклону.

14:53 05.01.2024

Збільшено компенсації роботодавцям за працевлаштування ВПО

Унесено зміни до Порядку надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні (постанова КМУ від 27 грудня 2023 року № 1390 "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо врегулювання окремих питань зайнятості населення").

14:06 05.01.2024

З 1 січня 2024 року змінились розміри мінімальної та максимальної страхових виплат

Згідно зі статтею 36  Закону України "Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування" сума щомісячної страхової виплати встановлюється відповідно до ступеня втрати працездатності (у відсотках) та виходячи із середньомісячної заробітної плати, яку людина одержувала до ушкодження здоров’я.

09:27 04.01.2024