Дата: від до Скинути

У приміщенні Понорницької селищної ради відбувся прийом громадян працівником Пенсійного фонду

Сьогодні, 26 грудня, Понорницьку територіальну громаду відвідала заступник начальника відділу обслуговування громадян № 12 (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області Жук Олена Миколаївна.

16:17 26.12.2023

Наші волейболістки зайняли І місце під час розіграшу Різдвяного кубку з волейболу серед дівчат у м. Кролевець

24 грудня у спортивному залі Центру культури Кролевецької міської ради відбувся розіграш Різдвяного кубку з волейболу серед дівчат. 4 команди-учасниці розподілили місця таким чином:

09:00 26.12.2023

З нагоди різдвяних свят у громаді відбулись заходи для дітей, які потребують особливої уваги та підтримки

За ініціативи та підтримки Понорницької селищної ради, сприяння служби у справах дітей селищної ради та комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» у Понорницькій громаді пройшли різдвяні свята для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

16:50 25.12.2023

Пенсія у зв'язку з втратою годувальника: основні умови призначення

Пенсія у зв’язку з втратою годувальника  відповідно до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (далі – Закон) призначається непрацездатним членам сім’ї померлого годувальника, які були на його утриманні, за наявності в годувальника на день смерті страхового стажу, який був би необхідний йому для призначення пенсії по III групі інвалідності. При цьому дітям пенсія у зв'язку з втратою годувальника призначається незалежно від того, чи були вони на утриманні годувальника.

14:50 25.12.2023

Ті, хто дарує нам світло: з нагоди професійного свята у Понорниці привітали енергетиків

Енергетики – це ті, хто дарує світло нашій громаді, забезпечуючи її життєдіяльність. Їхня праця є невидимим фундаментом, на якому ґрунтується кожен аспект нашого повсякденного життя.

15:34 22.12.2023

Всеукраїнське опитування щодо занять руховою активність та спортом

Міністерство молоді та спорту України працює над тим, щоб якомога більше людей в Україні займалися спортом та руховою активністю. Вони хочуть зробити рухову активність нормою життя для всіх українців, включаючи вимушених переселенців, ветеранів та членів їхніх сімей.

11:01 22.12.2023

112: жителі Чернігівщини можуть викликати усі екстрені служби за єдиним номером

За словами Ігоря Клименка, Міністра внутрішніх справ України, запуск лінії 112 дозволяє значно пришвидшити процес зʼєднання з екстреною службою та посилює комунікацію між підрозділами. Більше того, –це важливий крок із наближення до стандартів ЄС.

10:49 22.12.2023